Genç Parti AK Parti ve İYİ Parti’yi Ziyaret Etti

Genç Parti Samsun İl Başkanı Faruk Şen, AK Parti ve İYİ Parti’ye ziyarette bulundu. Türkiye’nin derin bir ekonomik kriz içerisinde olduklarını ifade eden Faruk Şen, "halkın 2001 krizinden sonra olduğu gibi Genç Parti’yi yine umut olarak gördüğünü belirtti. Şen, “Ekonomik olarak refaha ermiş bir Türkiye için yola çıktık.” dedi

Siyaset 27.11.2019, 19:50 27.11.2019, 21:36
Genç Parti AK Parti ve İYİ Parti’yi Ziyaret Etti

AK Parti ve İYİ Parti’yi ziyaret eden Genç Parti Samsun İl Başkanı Faruk Şen, Yakın zamandaGenç Parti onursal genel başkanı Cem Uzan'ın Türkiye'ye dönüşüyle sürecin taçlanacağını belirtti,

Genç Parti Samsun İl Başkanı Faruk Şen, İl Başkan Yardımcısı Mustafa Tuncer, İl Başkan Danışmanı Öznur Durdu, İl Kadın Kolları Başkanı Şengül Sungur ve İlkadım İlçe Başkanı Erol Ayakta ile birlikte AK Parti ve İYİ Parti Samsun İl Başkanlıklarına bulundukları nezaket ziyaretlerinde konuşan Şen, Partilere misafirperverliklerinden dolayı teşekkür etti.

GENÇ PARTİ'DEN NE ZAKET ZİYARETİ

Genç Parti'nin yeni yapılanması ardından Genç Parti Samsun İl Başkanı Şen, "Hepimizin amacı şehrimize ve ülkemize hizmet etmek. Bu doğrultuda il kongre sürecimizi tamamladıktan sonra diğer partilerimizle ikili ilişkilerimizi geliştirmek ve diyalog kurmak amacıyla nezaket ziyaretlerinde bulunuyoruz. Misafirperverliklerinden dolayı AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, İYİ Parti Samsun İl Başkanı Recep Güleroğlu ve iki değerli partimizin il teşkilatlarına teşekkür ederiz." dedi.

Genç Parti Samsun İl Başkanı Faruk Şen, Türkiye'nin derin bir ekonomik kriz içerisinde olduğunu vurguladı. Şen, 2001 krizinden sonra vatandaşların Genç Parti'yi umut olarak gördüğünü ve önemli bir oy teveccühünde bulunduğunu belirterek şunları söyledi:

CEM UZAN İLE SÜREÇ TAÇLANACAK

"Daha sonraki süreçlerde çeşitli sıkıntılar yaşasak da bu ülkenin Genç Parti'ye ihtiyacı olduğuna inandığımız için mücadelemizi sürdürdük. Halkımız geçmişte olduğu gibi bizi yine bir umut olarak görüyor. Bizde hemşerilerimizin yüklediği sorumluluğu daha iyi sırtlanabilmek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yakın zamanda onursal genel başkanımız Cem Uzan'ın ülkemize dönüşüyle bu süreç taçlanacak. Tüketen değil üreten, dışa bağımlılığı en aza inmiş, emeklisi, işçisi ve çiftçisi ekonomik olarak refaha ermiş bir Türkiye için çıktığımız yolda hızla ilerleyeceğiz"

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)
banner442