Genç Parti Samsun Kongreye Tam Kadro Katılacak

Genç Parti Samsun İl Başkanı Faruk Şen, Genç Parti Olağan Büyük Kongresi'ne Samsun teşkilatı olarak tam kadro katılacaklarını belirterek, "Ülkemiz için yeni dönemin ilk adım olacak kongre sonrası, artık siyasetten koşacağız." dedi.

Siyaset 16.03.2020, 14:47
Genç Parti Samsun Kongreye Tam Kadro Katılacak

Türkiye genelinde 50 il ve 300 ilçesinde teşkilatlanarak seçime girme hakkını kazanan Genç Parti'de, olağan büyük kongre için geri sayım sürüyor. Genç Parti Samsun İl ve İlçe Teşkilatları, Ankara Green Park Otel'de 21 Mart cumartesi günü saat 13.00’de gerçekleşecek kongreye, tam kadro katılmaya hazırlanıyor.

YENİ DÖNEMİN İLK ADIMI

Genç Parti Samsun İl Başkanı Faruk Şen, Türkiye'nin Genç Parti vizyonuna ihtiyacı olduğunu belirterek, "Genel başkanımız Cem Uzan'ın talimatı üzerine ilk hedefimiz olan teşkilatlanmayı başarıyla yerine getirdik. Halkımızın geçmiş yıllarda önemli teveccühte bulundu partimiz, ilk seçimde yine vatandaşlarımızın umudu olacak. İktidar alternatifi olmak için çıktığımız yolda, kongre sonrası ülkemiz için yeni bir dönemin ilk adımı atılacak." dedi.

SİYASETEN KOŞACAĞIZ

Samsun'daki Genç Partililere özverili çalışmalarından dolayı teşekkür eden Başkan Şen, "Yol arkadaşlarım ile önemli mücadeleler gerçekleştirerek Genç Parti'ye ve Samsun'a yakışır bir teşkilatlanma oluşturduk. Yaptığımız çalışmalarla halka dokunduk. Yeterli mi? Elbette hayır. Daha yeni başladık. Artık siyasette bir eşiği daha geçmek üzereyiz. Genel Merkez Olağan Büyük Kongresi'yle birlikte siyaseten koşma dönemimiz başlayacak. Tüm Genç Parti'ye gönül verenleri, kongremize davet ediyorum." şeklinde konuştu.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)
13°
açık