banner424

banner425

banner423Gökhan Cıgalı, Muhsin Yazıcıoğlu'nu vefatının 12. yılında Andı

İlk Parti Samsun İl Başkanı Gökhan Cıgalı, BBP Kurucu Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu ve yol arkadaşları, ölümlerinin 12. yıl dönümünde andı.

Siyaset 25.03.2021, 12:55 25.03.2021, 13:39
Gökhan Cıgalı, Muhsin Yazıcıoğlu'nu vefatının 12. yılında Andı

Muhsin Yazıcıoğlu'nu, vefatının 12. yılında rahmetle anan İlk Parti Samsun İl başkanı Gökhan Cıgalı, Muhsin Yazıcıoğlu'nun aramızdan ayrılışının 12. yılı olduğunu, 12 yıl önce "uçak kazasında hayatını kaybettiğini, Vatan ve millet sevdalısı bir lider olan Muhsin Yazıcıoğlu ve arkadaşlarının şaibeli ölümünün ardından 12 yıl geçmesine rağmen hala ölümlerine ve kazaya ilişkin sır perdesinin kaldırılmadığına işaret etti.

İlk Parti Samsun İl Başkanı Gökhan Cıgalı, Büyük Birlik Partisi (BBP) Kurucu Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlunun 12. ölüm Yıldönümüne ilişkin yaptığı basın açıklamasında şunları söyledi: , 

"Siyaset hayatı boyunca demokrasinin, hak ve adaletin yanında duran, vatan ve millet sevdalısı, dava adamı, Anadolu’nun yiğit evladı MuhsinYazıcıoğlu'nu vefatının 12. yıl dönümünde rahmetle anıyorum."

Muhsin Yazıcıoğlu ile ilgili Bilgi Notu:

Muhsin Yazıcıoğlu, 25 Mart 2009 tarihinde Kahramanmaraş mitinginden Yozgat - Yerköy mitingine hareket etmek üzere içinde bulunduğu helikopterin düşmesi sonucu şaibeli bir şekilde hayatını kaybetti. Büyük Birlik Partisi'nin (BBP) Kurucu Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu, Erhan Üstündağ, Yüksel Yancı, Murat Çetinkaya ve İhlas Haber Ajansı muhabiri İsmail Güneş 12. ölüm yıldönemünde bugün anılıyor. 

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)