Alexa
banner314

Hakan Ay; Hedef 55 günde 5555 Program

AK Parti İlkadım İlçe Baskanı Hakan AY; 55 günde 5555 program sözü ile başlamış olduğu 24 Haziran seçim çalışmalarına tüm teşkilatlarıyla hız kesmeden devam ettiğini belirtti.

Hakan Ay; Hedef 55 günde 5555 Program

Başkan Hakan Ay, Göreve geldikleri ilk günden bu yana Mahalle Toplantıları ve Ev Toplantıları gerçekleştirerek hemşehrileriyle bir araya geldiğini, Ak Parti  İlkadım Teşkilatı olarak 55 günde 5555 program hedefine ilerlediğini belirtti.

Bu programlarda alınan olumlu dönüşler programların ne kadar verimli olduğunu gösterdiğini ifade eden Ay, "Seçim kararı alındıktan sonra Besmelemizi çektik ve teşkilatımızla istişarelerimizi gerçekleştirerek 55 günde 5555 ev ziyareti yapma kararı aldık. Bugün itibariyle bir haftayı geride bırakırken gerçekleştirdiğimiz 622 ev programı ve ziyaretle birlikte halkımızla bir araya geldik ve fikir alışverişinde bulunduk"dedi..

Çalışmalarına soluk bir şekilde gece gündüz demeden devam ettiklerini ifade eden Hakan Ay, "Bizler AK Parti teşkilatlarında görev alıyoruz. Üzerimizdeki vebalin bilincindeyiz .Bu yüzden bizlere durmak yok. Daha yolun başındayız.Gece demeden,gündüz demeden koşar adım seçim gecesine kadar, soluksuz bir şekilde çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Bu programların gerçekleşmesinde emeği geçen yönetimimize,kadın kollarımıza,gençlik kollarımıza, mahalle teşkilâtlarımıza,Meclis üyelerimize ve programlarda bizlere evlerini açan, bizleri bağrına basan halkımıza teşekkür ederiz' diyerek sözlerini tamamladı.

Güncelleme Tarihi: 07 Mayıs 2018, 11:51
YORUM EKLE

banner307

banner313