Hakan Karaduman'ın Gafı Ortalığı Karıştırdı

AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman, sosyal medyada yaptığı paylaşımda Mustafa Demir’den Büyükşehir Belediye Başkanı olarak nitelendirmesi ortalığı karıştırdı.

Siyaset 15.12.2018, 14:51 15.12.2018, 15:57
Hakan Karaduman'ın Gafı Ortalığı Karıştırdı

Ak Parti Samsun İl Başkanı Karaduman, sosyal medya Facebook adresinde yaptığı paylaşımda akıllarda soru işareti bıraktı. 

Karaduman yanlışını 3 saat sonra düzeltti

AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir’den Büyükşehir Belediye Başkanı olarak bahseden İl Başkani Hakan Karaduman, bu yanlışını "Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn. Zihni Şahin" olarak düzeltti. Yanlış: "AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir" şeklindeydi.

Karaduman, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’ın Samsun ziyaretleri sırasında yaptığı nitelendirme ile sosyal medyada tepki gördü.

Bu gaf, bazı vatandaşlar tarafından Millet iradesini hiç sayma ve mevcut Başkan Zihni Şahin'e yapılan saygısızlık olarak değerlendirildi. 

Düzeltilen metin şöyle:

"Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Sn. Mustafa Varank'ı Samsun programlarının son bölümünde il başkanlığımızda ağırladık. Genel Merkez Gençlik Koları Başkanımız Sn Ahmet Büyükgümüş, Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Sn Mustafa Demir, Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn. Zihni Şahin'in de yer aldığı ziyarette Sn. Bakanımz teşkilkat üyelerimizle buluştu. Sayın Bakanımıza Samsun ve partimize ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)
banner442