Alexa

Hallaçoğlu'ndan Bomba Haber

MHP Milletvekili Yusuf Hallaçoğlu MHP'nin hiç kimsenin tahmin edemeyeceği yükseklikte oy alacağını belirtti ve yüzde 30'un üzerinde oy alacağını iddia etti.

Hallaçoğlu'ndan Bomba Haber
Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili Yusuf Hallaçoğlu MHP'nin hiç kimsenin tahmin edemeyeceği yükseklikte oy alacağını belirtti ve yüzde 30'un üzerinde oy alacağını iddia etti.

MHP Kayseri İl Teşkilatında gurbetçilerle görüşen Yusuf Halaçoğlu bomba iddiada bulundu

YÜZDE 30'UN ÜZERİNDE OY ALACAĞIZ


7 Haziran seçimlerinde hiç kimsenin tahmin edemeyeceği bir oy alacağımızı düşünüyoruz, tahmin ediyoruz biz. Yaptığımız kamuoyu yoklamaları ve kendi değerlendirmelerimizde, yüzde 30’un üzerinde oy alacağımızı düşünüyoruz. Yüzde 41’lere kadar çıkabilecek bir pozisyonumuz var. Türkiye genelinde birinci parti olma ihtimalimiz de yüksek. Yüzde 23,5 MHP’ye oy verecek bir kesim var, yüzde 18 de MHP’ye oy verebilirim, diyen bir kesim var. Halkın MHP’yi tercih etmesinde çok çeşitli nedenler var. Bunların başında da yolsuzluklar geliyor. AKP’de bile yolsuzluk herkes tarafından kabul ediliyor. Başbakan yardımcısı Bülent Arınç da yolsuzluklardan söz ediyor. Ayrıca Türkiye’nin milli değerleri tamamen ayaklar altına alınmış durumda. Dış politika perişan durumda, iç politikada terör örgütüyle masaya oturup görüşmeler yapılıyor. Böyle bir ortamı kimsenin kabul etmesi mümkün değil. Diğer taraftan Türkiye hukuk devleti olmaktan çıkmış durumda. Anayasa’yı tanımadığını söyleyen bir İçişleri Bakanı’yla karşı karşıya kaldık biz Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde. Kaldı ki hem cumhurbaşkanı hem de milletvekilleri, anayasayı koruyacaklarına namus ve şeref üzerine yemin etmişlerdir mecliste. Şimdi böyle bir söz söyleyen kişinin, namus ve şerefi bir yana bırakıyorum, ne kadar hukuka bağlı olabileceğini düşünün” dedi.

Kayseri İl Başkanı Baki Ersoy'unda katıldığı görüşmede Yeniçeri alkışlarla karşılanda.

Güncelleme Tarihi: 11 Nisan 2015, 13:07
YORUM EKLE