Hamza Dağ ve EÜ Rektörü Necdet Budak'ın forma giydiği Maçı Özkahya yönetti

TBMM Parlamenterler Spor Kulübü Futbol Takımı ile Ege Üniversitesi (EÜ) Masterler, dostluk maçında karşı karşıya geldi.

Siyaset 06.06.2021, 17:44
Hamza Dağ ve EÜ Rektörü Necdet Budak'ın forma giydiği Maçı Özkahya yönetti

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Dağ, "İzmir'in sporseverliğini, centilmenliğini ve güzelliğini bugün sahada da inşallah göreceğiz" dedi.

TBMM Parlamenterler Spor Kulübü Futbol Takımı ile Ege Üniversitesi (EÜ) Masterler, dostluk maçında karşı karşıya geldi. EÜ 1 No’lu çim sahada Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ ve EÜ Rektörü Necdet Budak'ın da forma giydiği müsabakayı hakem Halis Özkahya yönetti.

İlk yarısı 3-3 biten karşılaşmayı EÜ Masterler 7-4 kazandı.

Genel Başkan Yardımcısı Dağ, maçtan önce yaptığı açıklamada, Türkiye'nin yeni tip koronavirüsle (Kovid-19) mücadele kapsamında yeni bir normalleşme sürecine girdiğini hatırlattı. Meclis Spor'a ve müsabakaya ev sahipliği yapan Ege Üniversitesine teşekkür eden Dağ, şöyle konuştu:

"İzmir'in sporseverliğini, centilmenliğini ve güzelliğini bugün sahada da inşallah göreceğiz. Bu anlamda sporun birlik, beraberlik, kardeşlik ve dostluk havasını, İzmir'in güzel iklimiyle bir araya getirip hem sahada güzel bir organizasyon ortaya koyacağız hem de Kovid-19'da tünelin ucundaki ışığı görme durumuyla birlikte daha güzel günlere yelken açacağız."

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)