Hasan Togar, Şehrimizi ve Ülkemizi Geleceğe Taşıyoruz

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, yeni sisteme adapte olmaya başlandığını belirterek önümüzdeki süreçte her şeyin daha güzel olacağını belirtti.

Siyaset 26.07.2018, 14:51 26.07.2018, 15:20
Hasan Togar, Şehrimizi ve Ülkemizi Geleceğe Taşıyoruz

Tekkeköy Belediye Başkanı Togar, Ankara’da AK Parti Çevre Şehir ve Kültürden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, AK Parti Ankara Milletvekili Hacı Turan, AK Parti Samsun Milletvekilleri Yusuf Ziya Yılmaz ve Orhan Kırcalı, İstanbul Milletvekili Akif Çağatay Kılıç ve MHP Grup Başkan Vekili Samsun Milletvekili Erhan Usta’yı ziyaret etti.

Samsun milletvekillerin göreve başlamaları dolayısıyla ziyaret ettiklerini belirten Başkan Togar, "Milletvekillerimize yeni dönem Meclis çalışmalarında başarılar diliyorum. Rabbim millete hizmet yolundaki bu önemli görevlerinde milletvekillerimizin yar ve yardımcısı olsun” dedi.

"Tüm dünya Türkiye'yi Takip Edecek"

Hizmetlerin katlanarak artacağı yeni bir dönemin start aldığına vurgulayan Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, Türkiye hak ettiği noktadaki yerini almaya hazır olduğunu, bundan böyle bölgede söz sahibi bir ülke olarak tüm dünyanın Türkiye'yi takip edeceğini belirterek, "Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde 2023, 2053, 2071 hedeflerimize emin adımlarla ilerliyoruz. Yeni sistem ile birçok engel tarihe karıştı. Şimdi yeni Türkiye olarak koşma zamanı. Yerelden genele hizmetlerimiz kat kat artacak." dedi.

"Yerel yöneticilerin başarısının önemli dayanağı ..."

Başkent ile ilişkilerin büyük hizmetlerin ve projelerin hayat bulmasında önemli yer tuttuğuna ifade eden Togar, “Özellikle birçok önemli projemizi Başkent ile olan karşılıklı görüşmelerimiz ve istişarelerimiz sayesinde hayata geçirdik. Yerel yöneticilerin başarısının önemli dayanağı koordineli ve uyumlu çalışmanın olduğunu çok iyi biliyoruz. Bu nedenle her zaman Genel Merkezimiz, Milletvekillerimiz ve Bakanlarımız ile devamlı istişare ve bilgi alışverişi çerçevesinde projelerimizi gerçekleştiriyoruz” dedi.

Yeni dönemdeki yapılacak olan yatırımlar için fikir alışverişinde de bulunan Başkan Togar, Ankara’daki ziyaretlerin anısına milletvekillerine çeşitli hediyeler takdim etti.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)