Alexa

'Hırsız Tayyip' sloganlarına engel oldu

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Osmaniye mitinginde Başbakan aleyhine slogan atanları susturarak, "Bırakınız bu kararı hakimler versin sizin sloganınıza gerek yok" dedi.

'Hırsız Tayyip' sloganlarına engel oldu

 MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Osmaniye mitinginde 30 Mart yerel seçimleriyle ilgili, "Bu seçimler değerli vatandaşlarım milletimizin kaderini belirleyecektir. Bu seçimler 30 Mart'ta sadece belediye başkanı ve belediye meclis üyelerini seçmeyecektir. Bu seçimlerden sonra 28 Ağustos'ta Cumhurbaşkanlığı Seçimi daha sonra 2015 Haziran ayında 25. dönem genel seçimleri yapılacaktır. Onun için bütün siyasi partilerimiz bu seçimlere önem göstermektedir. İlk görevimiz 18 yaşını doldurmuş kız ve erkek evlatlarımızı yanımıza alarak demokratik haklarını kullanmak üzere sandığa gitmek olmalıdır. Sandık görevlilerine de çok büyük sorumluluk düşmektedir. Sandık görevlileri ben bir kahveye kadar gideyim çay içeyim sohbet edeyim dediğiniz vakit o zaman ilk yanlışı başlatmış olursunuz.sandık görevlileri kardeşlerim ülküdaşlarım size sesleniyorum o gün görev orucu tutacaksınız" dedi.


'HIRSIZ TAYYİP' SLOGANLARINI SUSTURDU

17 Aralık operasyonu ile hükümeti eleştiren Bahçeli'nin sözleri, Başbakan aleyhine atılan sloganlarla kesildi. Bahçeli, kalabalığı eliyle işaret ederek susturarak, "Bırakınız bu kararı hakimler versin sizin sloganınıza gerek yok" dedi.

"YOLSUZLUK VE RÜŞVET TOPLUMU ÇÜRÜTÜR"
Konuşmasına devam eden Bahçeli, "Söz gelimi Başbakan diyor ki bize iktidarı verdiğinizde size şeref sözü veriyoruz. Adaleti eşitliği ve kul hakkını gözeteceğimize söz veriyoruz diyorsunuz. 99 günde Türkiye'de bir çıkmaza girilmiştir. Bu çıkmazın aşılması lazımdır. Sayın Başbakan buna yanaşmıyor. Yolsuzluk ve rüşvet toplumu çürütür" dedi.

Güncelleme Tarihi: 26 Mart 2014, 14:17
YORUM EKLE