İlk Destek MHP Lideri Bahçeli'den Geldi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın açıkladığı, koronavirüs salgını sebebiyle ekonomik olarak zor duruma düşen vatandaşlara yardım etmek için başlattığı bağış kampanyasına ilk destek Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli'den geldi

Siyaset 31.03.2020, 23:14 01.04.2020, 00:17
İlk Destek MHP Lideri Bahçeli'den Geldi

Başkan Erdoğan koronavirüsle mücadele kapsamında 7 aylık maaşını bağışlayarak başlattığı 'Milli Dayanışma Kampanyası'na ilk destek MHP lideri Devlet Bahçeli'den geldi.

Devlet Bahçeli Twitter hesabından yaptığı açıklamada; "Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı olarak MİLLİ DAYANIŞMA KAMPANYASI'na beş (5) maaşımla katılıyorum. İnşallah bu günleri atlatacağız, inanç birliği yaparak, ortak akıl ve irade paydasında buluşarak huzurlu ve güvenli yarınlara beraberce ulaşacağız." dedi. 

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Bahçeli, yaptığı açıklamada şunları söyledi:

"İçinden geçtiğimiz zor günleri dayanışma duygularını teşvik ederek, yardımlaşma hissiyatını harekete geçirerek aşacağımıza yürekten inanıyorum. Birbirimize el uzatırsak, zorda kalanlara destek verirsek hem insani hem de İslami sorumluluklarımızı yerine getirmiş oluruz. Bugün akşam Sayın Cumhurbaşkanımızın konuşmasını dikkatle takip ettim. “BİZ BİZE YETERİZ” diyerek başlattığı “MİLLİ DAYANIŞMA KAMPANYASI” hakikaten takdir ve tebrike layıktır. Sayın Cumhurbaşkanımıza gönülden teşekkür ediyorum. Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı olarak MİLLİ DAYANIŞMA KAMPANYASI’na beş (5) maaşımla katılıyorum. İnşallah bu günleri atlatacağız, inanç birliği yaparak, ortak akıl ve irade paydasında buluşarak huzurlu ve güvenli yarınlara beraberce ulaşacağız." dedi.

.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)