İlk Parti İl Başkanı Cıgalı, PKK Meclise Girmeyecek

Irak'ın kuzeyindeki Gara Bölgesinde PKK'lı teröristler tarafından şehit edilen sivil Muhammet Salih Kanca (38), memleketi Samsun'da düzenlenen törenle son yolculuğuna uğurlandı.

Siyaset 15.02.2021, 21:46 15.02.2021, 23:11
İlk Parti İl Başkanı Cıgalı, PKK Meclise Girmeyecek

PKK'lı teröristler tarafından şehit edilen sivil Muhammet Salih Kanca (38), memleketi Samsun'da düzenlenen törenle son yolculuğuna uğurlandı.

Askeri uçakla Samsun Çarşamba Havalimanı'na getirilen şehidin naaşını, aile üyeleri ile Samsun Vali Yardımcısı Sezgin Üçüncü, İlk Parti İl Başkanı Gökhan CIGALI, Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Nihat Soğuk, İl Jandarma Komutanı Albay İbrahim Güven ve İl Emniyet Müdürü Ömer Urhal'ın da aralarında bulunduğu askeri ve mülki erkan karşıladı.

İlk parti il başkanı sosyal medyadan lanet okurken, sözlerine şöyle devam etti;

"Pkk açılımı belli oldu.... (p) pislik (k) karaktersiz , (k) kişiliksizler partisi olarak bugün itibari ile onaylıyoruz...

PKK meclise girmeyecek, oy kullanamıyacak, bu vatanı terk edecek, t. C. ' mizi , adına bile anmıyacak, Türk devletimiz her zaman, 18 yaşında ve onlara hitapta, it ve köpek demiyoruz, o hayvan bile bize allah'ın emaneti , onlar evde dilsiz meleklerimiz iken , onlara kahru perişan dualarımızla naletliyoruz , allah belanızı, versin inşallah" dedi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)
banner442