İlk Parti İl Başkanı Gökhan Cıgalı, 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü Kutladı

İlk Parti Samsun İl Başkanı Gökhan Cıgalı, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle bir mesaj yayımlayarak, tüm kadınların kadınlar gününü kutladı.

Siyaset 07.03.2021, 18:47 07.03.2021, 19:13
İlk Parti İl Başkanı Gökhan Cıgalı, 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü Kutladı

İlk Parti İl Başkanı Gökhan Cıgalı, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü doyaşısıyla kutlama mesajında Şehitlerin ve Vatani görevini yapan Mehmetçiklerin Annelerini de unutmayaraktüm Kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutladı.

Samsun İlk Parti İl Başkanı Gökhan CIGALI, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle yayımladığı mesajında kadına yönelik her türlü ayrımcılığa, her türlü şiddete, kadınların yönetimin her aşamasında ve hayatın her alanında daha çok temsil edildiği daha güzel bir dünyaya dikkat çekerek şu mesajları verdi:

Kadınlarımızın Etkinlik Alanlarının Artmasını İstiyoruz

‘’1977 yılında Birleşmiş Milletler Genel Kurulu, 8 Mart’ın Dünya Kadınlar Günü olarak kutlanmasını kabul etmiştir. Fedakarlıkları, emekleri, sevgileri ve mücadeleleriyle geleceğimizin şekillendirilmesinde hayati role sahip olan kadınlarımızın, Dünya Kadınlar Günü’nü tebrik ediyorum. Gerek aile gerek toplum yapımızın temel direği kadınlarımızın, toplumsal hayatın her alanında etkinlik alanlarını artırması büyük önem taşımaktadır.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutluyorum

8 Mart Dünya Kadınlar Günü vesileyle kadına yönelik her türlü ayrımcılığın kalktığı, her türlü şiddetin son bulduğu, kadınların yönetimin her aşamasında ve hayatın her alanında daha çok temsil edildiği daha güzel bir dünya ümidiyle öncelikle bu topraklar için Şehit olmuş kıymetli Şehitlerimiz ve Vatani görevini yapan Mehmetçiklerimizin Anneleri olmak üzere tüm Kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutluyorum." ifadelerine yer verdi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)