İlk Parti İL Başkanı Gökhan Cıgalı'ya Muhtarlardan Ziyaret

İlk Parti İl Başkanı Gökhan Cıgalı, "Pandemi süreci ile birlikte ortaya çıkan yeni sosyal düzene hep birlikte adapte olmalı ve buna uymalıyız. " dedi.

Siyaset 12.04.2021, 20:48 12.04.2021, 21:27
İlk Parti İL Başkanı Gökhan Cıgalı'ya Muhtarlardan Ziyaret

İlk Parti İl Başkanı Gökhan Cıgalı'yı ziyaret eden muhtarlar pandemi sürecinde  yaptığı çalışmalardan duydukları memnuniyeti dile getirdi.

Samsun Çay Mahallesi Muhtarı Kadir DEMİRBAŞ , Saitbey Mahallesi Muhtarı Nevzat SEVEN , Cedit Mahallesi Muhtarı Hasan KAYA , Kale Mahallesi Muhtarı Saime TOS , Kalkanca Mahallesi Muhtarı Nur AYDEMİR İlk Parti İl Başkanı Gökhan Cıgalı’yı  ziyaret etti.

İlçe Muhtarlar  pandemi sürecinde  yaptığı çalışmalardan duydukları memnuniyeti dile getirdi.pandemi sürecinde dezenfeksiyon, maske dağıtımı, gıda ve hijyen paketi yardımları gibi hizmetlerle vatandaşın mağdur olmaması için gerekli çalışmaları yaptığını söyledi.

Muhtarlara ziyaretleri dolayısıyla teşekkür eden Başkan Gökhan Cıgalı, pandemi sürecinin henüz bitmediğini herkesin yeni düzene alışıp dikkatli olması gerektiğini birlikte bu süreci birlikte aşacaklarını belirtti.Bizler İlk Parti İl başkanlığı olarak Pandemi sürecinde de elimizden geldiğince vatandaşların yanında olmaya çalıştık ve olmaya da devam edeceğiz. Pandemi süreci ile birlikte ortaya çıkan yeni sosyal düzene hep birlikte adapte olmalı ve buna uymalıyız. Siz mahalle muhtarlarımızın bulunduğunu bölgelerde vatandaşlarımızı bu yönde uyarmanız ve gereken adımları atmanız gerekmektedir. Bu güne sürdürdüğümüz iş birliği ve ortak çalışmalarımız hergün daha da ileri giderek hep beraber vatandaşlarımızın memnuniyeti için çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)