İsmail Koncuk: Türk Milleti İle İttifak Yapacağız!

Zafer Partisi Genel Sekreteri, Adana Milletvekili İsmail Koncuk, "tüm bu yaşananlar karşısında Zafer Partisinin tek dayanak noktası, milletimizin yüksek ferasetidir. Bunun için, “TÜRK MİLLETİ İLE İTTİFAK YAPACAĞIZ.” dedi.

Siyaset 25.09.2021, 13:06
İsmail Koncuk: Türk Milleti İle İttifak Yapacağız!

İsmail Koncuk,tüm bu yaşananlar karşısında Zafer Partisinin tek dayanak noktasının milletin yüksek feraseti olduğunu, bunun için, Türk Milleti ile İttifak yapacaklarını belirtti.

Zafer Partisi Genel Sekreteri, Adana Milletvekili İsmail Koncuk, yazılı basın açıklamasında. Bugünlerde HDP’ye meşruluk güzellemesi yapanların HDP’nin eski çözüm ortağı,Ak Parti ile de aynı çizgiye geldiğini belirterek şunları söyledi:

Bu sözde siyaset anlayışı, “Benim oğlum bina okur döner döner yine okur” darbı meselenin ötesine geçememektedir. İktidar olmak için her boyayı boyanır! Dediğimiz bu yapıların gerçek yüzü bir bir ortaya çıkmaktadır. Seçim yaklaştıkça, görmediğiniz nice üslup ve tavrı görmeye hazır olun. Bu kafa, bir bakarsınız Atatürkçü, bir bakarsınız millici, bir bakarsınız milliyetçiyiz diye ortaya atılır, ancak ilkesizlik, faydacılık, ortak, temel davranış şekilleridir. Aslında her şey olmak istenirken, hiçbir şey olamamak bunların asıl marazıdır! Aynı senaryoyu, farklı aktörlerin oyunu ile, daha kaç defa seyredecek, kaç defa hayal kırıklıkları yaşayacağız?"dedi.

Koncuk, tüm bu yaşananlar karşısında “Zafer Partisinin tek dayanak noktası, milletimizin yüksek ferasetidir. Bunun için, “TÜRK MİLLETİ İLE İTTİFAK YAPACAĞIZ.” dedi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)