Alexa

İsmail Ok; Adaletsizliklerle Mücadele Edeceğiz

Millet İttifakı Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı İsmail Ok, İstanbul ve Ankara'da geçerli olan kanunların Balıkesir' de geçerli olmadığını bir kez daha görmüş olduklarını söyledi.

İsmail Ok; Adaletsizliklerle Mücadele Edeceğiz

Balıkesir halkına teşekkür ederek bu adaletsizlikle sonuna kadar mücadele edeceklerini belirten İsmail Ok, yazılı bir açıklama yaparak seçim sonuçlarıyla ilgili kamu oyu duyurusunda bulundu.

SONUNA KADAR MÜCADELE EDECEĞİZ

Millet İttifakı Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı İsmail Ok, yaptığı açıklamada; "Ülkemiz adeta eyaletlere bölünmüş gibi . İstanbul ve Ankara'da geçerli olan kanunların Balıkesir' de geçerli olmadığını bir kez daha görmüş olduk. Balıkesir'de oy farkının 9.913 olduğu bir seçimde 31.813 geçersiz oyun yeniden sayılması yönündeki talebimiz jet hızıyla bir kez daha red edilmiştir. Balıkesir halkına reva görülen bu adaletsizlikler ile sonuna kadar mücadele edeceğimizi ifade etmek isterim. " dedi.

SEÇMENLERE TEŞEKKÜR

Mücadelelerinde kararlı olduklarını ifade eden İsmail Ok açıklamasını şöyle sürdürdü: "Adaletsizliğin, adalet ile yıkılması adına itirazlarımızı Yüksek Seçim Kuruluna taşıyacağız. Bu süreçte bizlerle birlikte günlerdir Adliye binalarında nöbet tutan başta Kuvay-ı Milliye şehrinin asil evlatları olmak üzere Millet İttifakının İl ve İlçe Başkanlıklarına, yönetim kurulu üyelerine, gençlerimize, kadınlarımıza ve seçimin sonuçlarını vicdanına kabul ettiremeyen Cumhur İttifakının değerli seçmenlerine teşekkürlerimi sunarım."

KAPSAMHABER

YORUM EKLE

banner325