İsmail Ok; "Balıkesir Belediyesi iflas ettirilmiştir"

İyi Parti Balıkesir Milletvekili Büyükşehir Belediye Başkan Adayı İsmail OK, "Partisi ne olursa olsun adaletten , hukuktan ve  liyakatten yana olan Kuvvacıların Kahraman Evlatları ; "31 Mart yerel seçimlerinde 2009'da olduğu gibi hep birlikte başaracağız." dedi.

Siyaset 19.12.2018, 11:35 19.12.2018, 12:12
İsmail Ok; "Balıkesir Belediyesi iflas ettirilmiştir"

"31 Mart yerel seçimlerinde 2009'da olduğu gibi hep birlikte başaracağız." diyen İyi Parti Balıkesir Milletvekili Büyükşehir Belediye Başkan Adayı İsmail OK, "hep beraber adalet ve liyakatle Balıkesir Büyükşehir Belediyesini yöneteceğiz." şeklinde konuştu.

"Tüyü bitmedik yetimin hakkını kim koruyacak?"

Türkiye'ye rezil olduklarını ifade eden Ok, "Kuvay-i Milliye Kahramanlarının Muhterem Evlatları, 2014 yılında yapılan yerel seçimlerde seçtiğiniz Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Edip Uğur baskı ve tehditle istifa ettirildi. Bütün Türkiye'ye rezil olduk.Bu hukuk dışı uygulama halkımızın iradesini yok sayarak aklıyla alay etmektir. Öte yandan ulusal yayın yapan yandaş kanallarda bile Balıkesir Büyükşehir Belediyesi'ndeki yolsuzluk iddiaları bütün Türkiye'de aylarca konuşuldu. Ama yetki ve sorumluluk sahiplerinden hiçbir ses çıkmadı. Hani hukuk devleti nerede?Tüyü bitmedik yetimin hakkını kim koruyacak?

"AKTROLLER harekete geçtiler"

Maalesef gözbebeğimiz evlatlarımızın geleceği gasp edilmiştir Kısacası sözün özü:Balıkesir Belediyesi iflas ettirilmiştir ve belediyemizi aylardır kimin yönettiği bile belli değildir." Büyükşehir Belediyesi'ndeki haksız hukuksuz adaletsiz ve liyakatsiz yönetimlerin verdiği zararı ve tahribatları burada yazmaya kalksak sayfalar almaz.Kuvay-i Milliye Kahramanlarının Yüksek Karakterli Muhterem Evlatları hukuksuzlukların hesabını sormak için 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan yerel seçimleri büyük bir sabırsızlıkla beklemekteler. Saltanatlarının yıkılacağının farkına varan HARAMİLER algı operasyonlarına hemen başladılar.AKTROLLER harekete geçtiler bile. Neymiş efendim! Balıkesir'in bütün ilçelerinde belediye başkan adaylarını İsmail Ok belirleyecekmiş! El insaf ! Bu külliyen yalan ve iftiradır.Büyükşehir belediye başkanlığı adaylıklarında illerde hangi parti adayının yarışacağını belirleyen komisyon, aynı şekilde ilçeleri de belirleyecektir. " dedi.

İsmail Ok: "İftira, Entrika ve Yalanlarla İşimiz Olmadı"

Bu tür dedikodularla fitne-fesat üreterek özellikle şahsını ve İyi Parti'yi CHP tabanı ile karşı karşıya getirmeye çalışıldığını, daha önce İl başkanı Nedim Tuna Bey ile yapmış olduğukları basın açıklamasındaki bazı kelimelerin cımbızla çıkarılarak CHP tabanını tahrik edip aldatmaya kalkanların hevesleri kursağında kaldığını belirten İsmail Ok açıklamasını şöyle devam ettirdi: "Çünkü CHP tabanı "ALDANAN ve ALDATANLARI" çok iyi bilmektedir. Şahsımın yalan iftira ve entrika ile hiçbir zaman işi olmamıştır. Kuvvacılar bizi çok iyi bilmektedirler. Fazla söze gerek yok. Özellikle Kuvay-i Milliye ruhuna sahip olan CHP tabanı ülkemizde ve Balıkesir'de oynanan emperyal oyunların farkındadır.
Dolayısıyla Türkiye Cumhuriyeti Devleti'ne giydirilen TEK ADAM REJİMİNE karşı hep birlikte verdiğimiz mücadele hafızalarda tazeliğini korumaktadır. " dedi.

"Adalet ve liyakatle Balıkesir Büyükşehir Belediyesini yöneteceğiz"

Hayatım boyunca Kuvay-i Milliye Ruh taşıyan kurum, kuruluş ve kişilerle omuz omuza mücadele ettiğini ifade eden Milletvekili Ok, "Bundan da şeref duydum. Bu mücadelemiz bundan sonrada devam edecektir. 2009 ve 2014 yerel seçimlerinde de aynı ruh ve heyecanla hep birlikte mücadele ettik . Şimdi bu mücadele haramiler tarafından bertaraf edilmeye çalışılmaktadır. 2009'da hep birlikte başardık. 2014'te ikinci olduk ve işimiz yarım kaldı . Bu yarım kalan işimizi tamamlayacağız. Çünkü Balıkesir'in kaybedecek vakti yok. Gün birlik ve beraberlik günü.
Partisi ne olursa olsun adaletten, hukuktan ve liyakatten yana olan Kuvvacıların Kahraman Evlatları; "31 Mart yerel seçimlerinde 2009'da olduğu gibi hep birlikte başaracağız. "Ve hep beraber adalet ve liyakatle Balıkesir Büyükşehir Belediyesini yöneteceğiz." dedi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)