İstanbul Adayı Ekrem İmamoğlu, Romanlar ve Çiçekçilerle Buluştu

CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu ve CHP İstanbul Milletvekili Sezgin Tanrıkulu, Roman ve Çiçekçiler Derneği üyeleri ile bir araya geldi.

Siyaset 25.02.2019, 14:47 25.02.2019, 15:15
İstanbul Adayı Ekrem İmamoğlu, Romanlar ve Çiçekçilerle Buluştu

Bu zamana kadar yapılan güzel işleri alkışladığını, bundan sonra üzerine daha neler koyacaklarının önemli olduğunu söyleyen, Ekrem İmamoğlu, düşkün ve yaşlılar için projeleri olduğunu, gündüz bakım evi projeleri bulunduğunu ve Darülaceze başlarının tacı olduğunu söyledi.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Şişli Belediye Başkan Adayı Muammer Keskin, CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu ve CHP İstanbul Milletvekili Sezgin Tanrıkulu, Roman ve Çiçekçiler Derneği üyeleri ile bir araya gelerek, Kuştepe’de Roman vatandaşlarıyla kahvaltı yaptı. Keskin ve İmamoğlu güllerle karşılayanKuştepeli Romanlar; burada kentsel dönüşüm ve çiçek duraklarıyla ilgili problemlerini dile getirdi.

CHP Şişli Belediye Başkan Adayı Keskin; Kuştepe'nin kendilerine yabancı olmadığını,Tüm sorunlarınızı bildiklerini, Hepsinin çözüm yollarının olduğunu ve butan bu sorunları Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu ile birlikte çözeceklarını ifade etti.

konuyla ilgili söz alan İmamoğlu; “Yerinde dönüşümü biz yapacağız. Kimseyi yerinden etmeyeceğiz. Roman vatandaşlar bizim için çok özel. Yoksulluğu ortadan kaldıracağız. Suyunuzu yüzde 40 ucuzlatacağız. Hayatı pahalılaştıran ne varsa ortadan kaldıracağız. Hiçbir emekçinin işine son vermeyeceğiz.” dedi.

DARÜLACEZE’Yİ ZİYARET

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Şişli Belediye Başkan Adayı Muammer Keskin, CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu, Darülaceze Başkanı Hamza Cebeci tarafından karşılandı. Ziyaret sebebiyle İmamoğlu’na fotoğraf albümü hediye eden Cebeci, daha sonra Darülaceze Ziyaretçi Merkezinde kurum hakkında genel bilgiler verdi.

Darülaceze ve insana dokunan işler kalıcı olduğunu belirten İmamoğlu; “Müthiş bir hoşgörüyü tanımlıyor burası. Burada çok derin bir mesaj var. Dışarıda kimseyi bırakmamak. Bunlar çok derin felsefeler. Burada toplumun derinliğini ve vicdanını hissediyoruz. Darülaceze ve insana dokunan işler kalıcıdır. Düşkün ve yaşlılarımız için bizim de projelerimiz var. Gündüz bakım evi projemiz var. Darülaceze başımızın tacıdır. Bu zamana kadar yapılan güzel işleri alkışlıyorum. Bundan sonra daha ne yapabileceğimiz, üzerine ne koyacağımız önemli” dedi.

Başkan adayları İmamoğlu ve Keskin, rehabilitasyon merkezlerine giderek Darülaceze sakinleri ile sohbet edip karanfil dağıttı.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)