'İstanbul seçimleri ülkemiz için hayırlı olsun'

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, görevli olduğu İstanbul'da okulları gezerek vatandaşlarla sohbet etti, sandık görevlilerine başarılar diledi.

Siyaset 23.06.2019, 17:04 23.06.2019, 17:06
'İstanbul seçimleri ülkemiz için hayırlı olsun'

KAPSAM HABER - Görevli olduğu İstanbul'da okulları gezerek vatandaşlarla sohbet eden AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, sandık görevlilerine başarılar diledi.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimleri 31 bin 342 sandıkta, 10 milyon 560 bin 963 seçmenin katılımıyla gerçekleşti.

Kentte oy verme işlemi saat 08.00'de başladı ve 17.00'ye kadar devam etti. AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, genel merkez tarafından 23 Haziran seçimleri nedeniyle görevlendirilmesi nedeniyle Eyüp ilçesinde çalışmalarını gerçekleştirdi.

Okulları ziyaret eden Yılmaz, vatandaşlarla sohbet etti, sandık görevlilerine başarılar diledi. Samsunlu hemşehrileriyle de karşılaşan Yılmaz,  hal ve hatırlarını sordu. Açıklama yapan Yusuf Ziya Yılmaz, "İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimleri ülkemize milletimize hayırlı olsun." temennisinde bulundu.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)