Alexa


İşte Yılın Milletvekili...

O' Yüz binden fazla oyun kullanıldığı anketten yılın milletvekili seçildi.

Siyaset 12.03.2014, 17:03 12.03.2014, 17:24
İşte Yılın Milletvekili...
 Milliyetçi Hareket Partisi Iğdır Milletvekili Dr. Sinan OĞAN, mecliste, televizyon programlarında ve sosyal medyada gösterdiği göz dolduran performansı sonucu 2013 yılında da yilineniyisi.com tarafından yapılan anket sonucunda “Yılın Milletvekili” seçildi.
 
2011 yılında Türkiye’nin en önemli sivil toplum kuruluşlarından birisi olan Telekomcular Derneği tarafından “Yılın Milletvekili” ödülü alan OĞAN, 2012 yılında da meclis kürsüsünde en fazla gündem dışı konuşma yapan milletvekili sıfatı almıştı. Kısa süre önce Hürriyet gazetesinin yayınladığı haberde TBMM’de en fazla soru önergesi veren milletvekilleri arasına giren OĞAN, böylece ikinci kez “Yılın Milletvekili” oldu.
 
Yüz binden fazla oyun kullanıldığı anketten yılın milletvekili seçilerek çıkan OĞAN, açıklamasında “Beni ‘yılın milletvekili’ sıfatına layık gören bütün vatandaşlarımıza sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Bu kadar yüksek katılımlı bir ankette 2013 yılının milletvekili seçilmek elbette son derece önemli; ama daha önemlisi yılın vekili ile beraber esas olarak milletin vekili olmaktır. Biz, çalışmalarımıza Genel Başkanımız Sayın Dr. Devlet BAHÇELİ’nin ‘önce ülkem ve milletim sonra partim ve ben’ düsturuyla devam edeceğiz. Bilindiği gibi önümüzde son derece önemli bir seçim var. Türkiye, Türk milletin sesinin kısılmaya çalışıldığı böylesine kritik bir dönemden geçerken, vatansever insanlarımızın sesi olmaya devam edeceğiz. Bütün vatandaşlarımıza sesleniyorum; şimdi oylarımızı Iğdır’da ve Türkiye genelinde 30 Mart’ta MHP’ye vererek ülkemizi artık bu karanlık çıkartmanın vaktidir! Bir yandan ayakkabı kutularına memleketi koyup satmak isteyen bir anlayış var, öte yanda ise bu güne kadar doğruyu savunmuş MHP var. Artık bir yanda haram yiyen AKP, bir yanda helalden ayrılmayan MHP var. Bir yanda AKP’ye rüşvet bir yanda da MHP’nin üretken belediyecilik anlayışıyla gelecek hizmet var. Bu artık siyasi bir tercihten öte milli değerleri sahiplenmenin gereğidir.” diye konuştu. 
Yorumlar (0)
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P