İyi Parti'den İsmail Yılmaz İstifa Etti

İyi Parti'de çatlak büyüyor. 31 Mart yerel seçimlerinde Millet İttifakı Bursa Orhangazi ilçesi adayı İsmail Yılmaz partisinden istifa ettiğini duyurdu.

Siyaset 31.08.2019, 22:52
İyi Parti'den İsmail Yılmaz İstifa Etti

İyi Parti'nin Millet İttifakı adayı İsmail Yılmaz istifa etti. Yılmaz, 31 Mart yerel seçimlerinde Bursa'nı Orhangazi ilçesinden aday gösterilmişti.

31 Mart 2019 tarihinde yapılan yerel seçimlerde CHP ve İyi Parti'nin oluşturduğu millet ittifakından Orhangazi Belediye Başkan Adayı olan İsmail Yılmaz, partisinden istifa ettiğini açıkladı.Orhangazi Belediye Başkan Adayı olan İsmail Yılmaz,önümüzdeki günlerde bir açıklama yaparak istifa gerekçesini kamuoyu ile paylaşacağı ifade etti.

İsmail Yılmaz, istifa iddiasını doğrulayarak, "Geniş çaplı açıklamayı önümüzdeki günlerde yapacağım"dedi.

İsmail Yılmaz Kimdir?

1960'ta Orhangazi'de doğan İsmail Yılmaz,İlçe amatör takımlarında futbol oynadı.Yılmazlar Market aile şirketini kurarak ticaret hayatına başlayan Yılmaz, Marmara Birlik ve Esnaf Sanatkârlar Odası Disiplin kurullarında görevlerde bulundu. 2012-2018 Orhangazi Ticaret ve Sanayi Odası Meslek Komite Başkanlığı yapan İsmail Yılmaz, 31 Mart yerel seçimlerinde İyi Parti'den Bursa'nı Orhangazi ilçesinden aday gösterilmişti

Yorumlar (0)