İzmir’de Aday Tanıtım Toplantısına MHP'de katıldı

Ak Parti ve MHP Cumhur İttifakı’nın İzmir görüşmeleri tamamlandı. Ak Parti, Aliağa, Foça, Dikili, Narlıdere ve Çeşme’de aday çıkarmayarak MHP adaylarına destek verecek.

Siyaset 05.01.2019, 16:04 05.01.2019, 20:46
İzmir’de Aday Tanıtım Toplantısına MHP'de katıldı

İzmir'de MHP, Aliağa, Foça, Dikili, Narlıdere ve Çeşme’de aday çıkaracak.Recep Tayyip Erdoğan'ın katılacağı Aday Tanıtım Toplantısına MHP'de katıldı.

AK Parti ile MHP arasındaki görüşmeler İzmir'de neticeya ulaştı. Kesinleşen karara göre AK Parti 30 ilçenin 25’inde aday gösterecek. Cumhur İttifakı kapsamında MHP’ye ise 5 ilçe bırakıldı.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nihat Zeybekci.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan gün içinde kente gelerek Cumhur İttifakı’nın ilçe adaylarını kamuoyuna tanıttı.  Halkapınar Spor Salonu’ndaki programa MHP İzmir İl Başkanı Veysel Şahin ve teşkilat mensupları ve MHP'liler katıldı.

AK Parti, Cumhur İttifakı kapsamında Aliağa, Çeşme, Dikili, Foça ve Narlıdere olmak üzere 5 ilçede aday göstermeyerek MHP'nin adayını destekleyecek.

Aliağa'da MHP'li Serkan Acar, Çeşme'de Sema Aydın, Dikili'de Buğra Akın, Foça'da Serdar Mersin, Narlıdere'de Süleyman Kocabıyık Cumhur İttifakı'nın adayı oldu.

Yorumlar (0)