İzmirde Bayrak Destanı Yazmaya Bekliyoruz

“Bayrak Mitingi” ile ilgili olarak MHP İl Başkanı Necat Karataş tüm Türkiye'yi davet etti,

Siyaset 27.03.2013, 16:39 27.03.2013, 16:52
İzmirde Bayrak Destanı Yazmaya Bekliyoruz

“Milli birlik ve bütünlüğümüzün zedelendiği, terörün, bebek katilinin ve teröristin mükâfatlandırıldığı bir dönem yaşıyoruz. AKP politikalarının ülkemizi ve milletimizi hangi noktaya getirdiğini çok iyi gören Türk Milleti, olan bitene artık dur demektedir.

İktidara geldiği günden itibaren Türklüğe, milli değerlere ve milli bütünlüğe karşı elinden gelen her türlü saldırıyı gerçekleştiren AKP hükümeti Habur rezaletine daha büyüğünü ekleyerek, “barış süreci” adı altında terör örgütünü siyasallaştırma çabası sarf etmektedir. Artık Milletimiz AKP gerçeğini görmüş, direnişe geçmiş milli direniş merkezi olarak da MHP’yi seçmiştir.  

Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin teşrifleriyle Bursa’da gerçekleştirilen “Kuruluş Mitingi”nden sonra şimdi sıra 20 Nisan 2013 Cumartesi günü gerçekleştireceğimiz “Bayrak Mitingi”ne gelmiştir.”


Gönlünde Vatan sevgisi olan herkes davetlidir.

Bu miting alelade siyasi bir miting değil, kalbinde vatan ve millet sevdası, bölünmez bir bütün fikri olan herkesin katılması gereken büyük bir buluşma olacaktır. Bergama’nın Kınık’ın dağ köylerinden, Karaburun’daki balıkçı kardeşlerimize kadar ulaşacak olan bu mitingde buluşacağız.


İzmir’den yükselteceğimiz “Bayrak” bütün Türkiye’yi kuşatacak ve gaflete dur diyecektir. Yüzbaşı Şerafettin’in İzmir Vilayet gönderine çektiği bayrak sonsuza dek dalgalanacaktır. Bayrak Mitingimiz de bu iradenin yeniden ortaya konması olacaktır!


Türkiye ve Türk Milleti aşkına tüm hemşehrilerimizi 20 Nisan Cumartesi günü Gündoğdu Meydanı’nda “Bayrak Destanı” yazmaya bekliyoruz.

Yorumlar (0)
açık