Alexa

Karaaslan: 16 Nisan Milletin Zaferi

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, 16 Nisan referandumunda gece gündüz çalışan AK Parti teşkilatlarına teşekkür ederek, ''16 Nisan aziz milletimizin zaferidir'' dedi.

Karaaslan: 16 Nisan Milletin Zaferi
banner327

AK Parti Çevre, Şehir ve Kültürden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Samsun Milletvekilleri Hasan Basri Kurt ve Orhan Kırcalı ile birlikte ilçe teşkilatlarına teşekkür ziyaretlerinde bulundu.

TEŞKİLAT ZİYARETLERİ

Aynı gün Ayvacık, İlkadım, Kavak, Asarcık, Ladik, Havza, Vezirköprü, Atakum ve Bafra teşkilatlarını ziyaret eden Samsun milletvekilleri teşkilatlara ayrı ayrı teşekkür etti. Teşkilat ziyaretlerinde konuşan Karaaslan, 16 Nisan referandumu sürecinde AK Parti teşkilatlarının üzerine düşen görevi fazlasıyla yaptığını belirterek, ''Bütün teşkilatlarımıza teşekkür etmek istiyorum. Anayasa değişikliği sürecinde 18 maddenin ilk başlarda vatandaşımızın zihninde tam karşılığı oturmamıştı. Teşkilatlarımız konuyu sahiplenerek, kapı kapı, dükkan dükkan, mahalle mahalle gidip konuyu anlatmalarıyla birlikte Türkiye'de inanılmaz bir ivme yakalandı. Hakikaten AK Parti teşkilatlarının payı çok büyük ama biz diyemeyiz ki bu sadece bizim başarımız ya da bizim zaferimiz'' dedi.

TEK SONUÇ MİLLETİN VERDİĞİ SONUÇ...

''16 Nisan referandum sonucunu biz zafer olarak yorumluyoruz'' diyen Karaaslan, ''16 Nisan'da sandıktan çıkan sonuç kesinlikle bir zaferdir. Aziz milletimizin zaferidir. 16 Nisan günü çok büyük bir ferasetle birlikte milyonlar Türkiye'nin geleceği için oy kullandı. Bu çok önemli. Bu yüzden şimdi bırakın referandumla ilgili ne derlerse desinler. Bu söylenenleri gerçekçi ve çok anlamlı bulmuyoruz. Hani oyunda yenilen çocukların mızıkçılık yaptığı gibi çocuklar bir daha oynayalım der ya, yenilmeyi bir türlü kabul edemezler. Açıkçası böyle bir anlaşılmaz psikoloji içindeler. Tek sonuç milletin verdiği sonuç. Tek sonuç sandıktan çıkan sonuç. O yüzden biz diyoruz ki milletimize memleketimize güzel ülkemize hayırlı uğurlu olsun'' dedi.

''Teşekkür ziyaretleri AK Parti ailesinin geleneği oldu'' diyen Karaaslan, ''Biz birlikte çok emek veriyoruz. Sandık müşahidinden mahalle başkanına, ilçe başkanından kadın kollarına, gençlik kollarına zincirin halkalarıyız. Her bir halka aynı değerde. 17 Nisan sabahı çok güçlü bir ülkede uyanmak dileğiyle ayrılmıştık ve bunu başardık. Bugün bu zaferi kutlamanın ne kadar anlamlı olduğunu konuşmanın günüdür'' diye konuştu.

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 22 Nisan 2017, 15:10
YORUM EKLE