Karaaslan: Öğretmenlerimiz, Hepimizin Hayatında Çok Özel Bir Yere Sahiptir

“24 Kasım Öğretmenler Günü” dolayısıyla mesaj yayımlayan AK Parti Çevre, Şehir ve Kültürden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, öğretmenlerin nerkesin hayatında çok özel bir yere sahip olduğunu söyledi.

Siyaset 23.11.2020, 18:57 24.11.2020, 08:55
Karaaslan: Öğretmenlerimiz, Hepimizin Hayatında Çok Özel Bir Yere Sahiptir

24 Kasım Öğretmenler günü münasebetiyle bir mesaj yayımlayan Çiğdem Karaaslan, "Öğretmenlerimiz, Hepimizin Hayatında Çok Özel Bir Yere Sahiptir" ifadelerine yer vererek 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutladı.

AK Parti Çevre, Şehir ve Kültürden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan mesajında öğretmen ve öğrencilerin en kısa zamanda okullarına kavuşmasını temenni ederek şunları söyledi:

ÖĞRETMENLERE ŞÜKRAN...

“Geleceğimizin teminatı çocuklarımızı fedakârca yarınlara hazırlayan, emekleriyle öğrencilere yol gösteren öğretmenlerimiz, hepimizin hayatında iz bırakan çok özel bir yere sahiptir. Tüm dünyayı etkileyen koronavirüs ile mücadele ettiğimiz bu dönemde eğitimin aksamaması için önemli sorumluluklar üstlenen, uzaktan ve yüz yüze eğitim sürecinde gayret ortaya koyan her bir öğretmenimize şükranlarımızı iletiyorum. Salgın sürecinin sona ermesiyle, öğretmenlerimizin ve öğrencilerimizin en kısa sürede okullarına kavuşmaları en büyük temennimizdir.

ÖĞRENCİLERİMİZİN YANINDA OLDUK

Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan liderliğindeki AK Parti’mizin en öncelikli alan olarak gördüğü eğitimde son 18 yıllık dönemde kapsamlı reformları hayata geçirdik, öğretmenlerimizin çalışma şartlarını iyileştirdik, eğitimi teknolojinin imkânlarıyla buluşturduk, eğitim desteğiyle öğrencilerimizin yanında olduk. Özellikle kız çocuklarının eğitim hayatına katılımı için çok önemli projeleri hayata geçirdik. Bugün gelinen noktada eğitimde ülkemizi ileri standartlara kavuşturmanın gururunu yaşıyoruz.

24 Kasım Öğretmenler Günü’nü en içten dileklerimle kutluyorum

Araştıran, üreten, gelişime ve yeniliklere açık, milli ve manevi değerlerine sahip çıkan nesiller yetiştirmek amacıyla görev yapan saygıdeğer öğretmenlerimizi hürmetle selamlıyorum. Cumhuriyetimizin Kurucusu, Başöğretmen Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere ebediyete irtihal etmiş olan öğretmenlerimizi rahmet ve minnetle anıyor, 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü en içten dileklerimle kutluyorum.”

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)
parçalı az bulutlu