banner434

banner433

Karaaslan: Samsunspor’umuzun Süper Lig’e Çıkacağına İnancımız Tamdır

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Samsunspor’un Play-Off’ta Süper Lig’e yükselme mücadelesi verecek olması dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Siyaset 09.05.2021, 23:04 09.05.2021, 23:53
Karaaslan: Samsunspor’umuzun Süper Lig’e Çıkacağına İnancımız Tamdır

"Samsunspor’umuzun Play-Off’un Ardından Süper Lig’e Çıkacağına İnancımız Tamdır" ifadelerini kullanan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Samsunspor’un Play-Off’ta Süper Lig’e yükselme mücadelesi verecek olması dolayısıyla mesaj yayımladı.

Çiğdem Karaaslan, " Samsunspor'un Play-Off mücadelesinde güvenimiz tamdır" diyerek mesajında şu ifadelere yer verdi;

“Bu sezon mücadele ettiği TFF 1. Lig’de Samsunspor’umuz göz dolduran bir başarı sergiledi. Bu başarıda futbolcularından teknik ekibine takımımıza katkı sunan herkesin çok büyük emeği var. Samsunpor’a inanan ve takımı her şartta destekleyen, Covid-19 salgını nedeniyle stadyumları dolduramasa da güçlü desteğiyle her zaman Samsunspor’un yanında olan büyük Samsunspor taraftarına bu vesileyle gönülden teşekkür ediyorum. Takımımız inanç, sabır ve azimle tüm maçları kazanmak için sahaya çıktı, aynı motivasyonla mücadele edeceği Play-Off’un ardından Süper Lig’e çıkacağına inanıyoruz. Başarılı geçen bir sezonun ardından takımımıza Play-Off mücadelesinde güvenimiz tamdır.

Her karşılaşmaya yüksek moral düzeyi ve başaracağına olan inançla çıkan takımımız, oynadığı güzel futbolu 17 Mayıs Pazartesi günü başlayacak Play-Off mücadelesinde de sürdürecek, kendisine güvenen ve renklerine gönül veren tüm taraftarlarına sevinç yaşatacaktır. Play-Off’ta Süper Lig’e yükselme mücadelesi verecek Samsunspor’umuza başarılar diliyorum.”

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)