Kayserispor'a Destek Olmamız Lazım!

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, Spor Toto Süper Lig'in 11. haftasında Kayserispor'un 2-1 üstünlüğüyle sona eren maçın ardından stat çıkışında açıklama yaptı.

Siyaset 01.11.2021, 20:17
Kayserispor'a Destek Olmamız Lazım!

"Eğer biz Kayserispor'un başarısını istiyorsak takıma sonuna kadar destek olmamız lazım"  diyen Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, Spor Toto Süper Lig'in 11. haftasında Kayserispor'un 2-1 üstünlüğüyle sona eren maçın ardından stat çıkışında açıklama yaptı.

Özhaseki, biraz zor ama keyifli bir galibiyet elde edildiğini söyledi.

Maçta sarı-kırmızılı ekibin epey zorlandığını, sıkıntı çektiğini ve kendilerinin de strese girdiğini belirten Özhaseki, "Kayserispor'un 2 hafta sonra galip gelmesi hepimizi çok sevindirdi. Bu bizim için adete ilaç gibiydi. İnşallah bundan sonraki haftalarda da bu galibiyetler devam eder." dedi.

Maçta taraftarların Kayserispor Teknik Direktörü Hikmet Karaman'ı istifaya davet etmesine de değerlendiren Özhaseki yaptığı açıklamada şunları söyledi:

"Oyun içerisinde hocaya bu yapılmaz, doğru bir şey değil. Hakları var mı, elbette seyirci istediğini söyler, istediği tezahüratı yapar ama eğer biz Kayserispor'un başarısını istiyorsak takıma sonuna kadar destek olmamız lazım. Takım 1-0 geriden öne geçmiş. Hepimize düşen hocaya, takıma destek olmak. Şaşırdım da doğrusu. Niye böyle bir slogan oldu, çok da anlamadım. Kardeşlerimden rica ediyorum, lütfen Kayserispor'u desteklemeye devam etsinler. Burada fedakarlık eden bir ekip var. Maçtan sonra içeriye hep birlikte girdik. Orada hocanın duygusal hali hepimizi yaraladı, onun farkındayız. Hiç üzülmemize gerek yok. Eğer gerçekten hocanın gitmesi icap ediyorsa yönetim oturur, kendi arasında karar alır, gönderilir. Kaç tane hoca geldi gitti, hiç kimse ile bozuşmaya da üzmeye de gerek yok. Karakteriyle, şahsiyetiyle oynamaya da gerek yok. Bunlar bize yakışmaz. Şu anda da Kayserispor'un durumu iyi."

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)