Alexa

Kılıçdaroğlu, Necattin Demirtaş'ı Makamında Ziyaret Etti

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı ve Milli Mücadele’nin 100. yılı törenlerine katılmak üzere Samsun'a geldi. Kılıçdaroğlu, Necattin Demirtaş'ı makamında ziyaret ederek, "hayırlı uğurlu olsun" dedi

Kılıçdaroğlu, Necattin Demirtaş'ı Makamında Ziyaret Etti

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş'ı makamında ziyaret eden Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu,
19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı ve Milli Mücadele’nin 100. yılı törenlerine katılmak üzere Samsun'a gelen  İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ile İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu ve partililer ile birlikte İlkadım Belediye Başkanı seçilen Necattin Demirtaş'ı ziyaret etti.

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Kılıçdaroğlu, Akşener ve İmamoğlu ile partilileri makamında ağırlayarak liderlere Samsun'u anımsatan hediye takdim etti.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Milli Mücadele’nin başlangıcının 100’üncü yılı ve 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları kapsamında Samsun’a geldi. Akşener, İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş’ı makamında ziyaret ettikten sonra genel idare toplantısına katılmak üzere buradan ayrıldı.

KAPSAMHABER

YORUM EKLE

banner325