Koray Aydın: Toma'larla Harp Etmeye Gitmiyoruz

CNN TÜRK'te canlı yayın konuğu olan Koray Aydın "kimse bizden hukuksuzluk beklemesin" diye belirtti.

Siyaset 14.05.2016, 20:13
Koray Aydın: Toma'larla Harp Etmeye Gitmiyoruz
Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Adayı Koray, CNN TÜRK'te canlı yayında; Herkesin gözü kulağının MHP'de olduğunu söyledi.

Aydın, "Türkiye'nin umudu MHP'dir, herşeyin hukuk çerçevesi içinde yapıldığı delgelerin kararı ile alınan kurultay kararına  bu güzel ortama devlet gücü karıştı, karşımızda TOMA var bariyer var"dedi.

CNN TÜRK canlı yayınındala soruları cevaplandıran Koray Aydın şöyle konuştu.

-Haklı olduğumuzu biliyoruz, kimse bizden bir çatışma ortamına girmemizi beklemesin. Gerekirse kongreyi yapmayız, kongrenin teyit edildiği yerde yapılması zorunludur başka yerde kongre yapamayız kimseye kongreyi yapacağız deyip boş umut veremeyiz biz bu partiyi bu ülkeyi yönetmek için çabalıyoruz o yüzden insanları gereksiz heveslendirmemiz doğru olmaz. Bu krizi iyi yönetmek mecburiyetindeyiz değişim isteyen delege haklı. Haklı olan kazanacaktır

-Yarın oraya gideceğiz yapılabilecek bir zemin bulursak kongreyi gerçekleştireceğiz, kongreyi yapamasak da Türkiye'nin nasıl bir felakete gittiğini göstermek için orda olacağız, TOMA'larla harp etmeye gitmiyoruz .

-Her şey ortada Yargıtay'ın olumsuz karar vermesi imkansız o yüzden bir kaybımız olmayacak. (...) Bozdağ'ın sözleri yok hükmündedir, sözleri bizler için değersizdir, Bozdağ kongreye karışmıştır elini bu işten çekmeli
Yorumlar (0)