Koray Aydın, Yeni Parti de Var mı Yok mu?

Son yapılan değerlendirmelere göre Yeni Parti Ekim Ayı ortalarında kurulacak. Sosyal medyada çok değişik isimler zikredilirken bunlardan bazılarına bizzat Meral Akşener tarafından yalanlama geldi. En çok merak edilenlerden birisi de, Koray Aydın Yeni Partiye katılacak mı sorusu oldu.

Siyaset 20.08.2017, 23:11 21.08.2017, 01:54
Koray Aydın, Yeni Parti de Var mı Yok mu?

MHP'nin eski bakanlarından Trabzon eski milletvekili Koray aydın ile ilgili en çok merak edilen konulardan birisi: "kurulacak olan yeni partiye Koray Aydın katılacak mı katılmayacak mı" oldu.

Ekim ayı ortalarında kurması planlanan yeni partinin kurmayları arasında bulunduğu iddia edilen bazı isimlerin olmadığına dair geçen günlerde bir açıklama yaparak duyurmuştu.

Koray Aydın, Meral Akşener ile ortak basın toplantısı kararı aldı.

Twitter hesabından açıklama yapan Korüay Aydın, "Ülkemizin ve milletimizin geleceği hakkında düşüncelerimizi ve alacağımız tavırları açıklayacağım basın toplantısına davetlisiniz" ifadelerini kullanarak; 22 Ağustos salı günü saat 10:30'da Ankara Swissotel'de yapacağı basın toplantısıyla dedikodulara son noktayı koyacak. 

Diğer taraftan, MHP'nin eski milletvekillerinden Sinan Oğan ile ilgili henüz bir gelişme olmaz ken Sinan Oğan'ın MHP'de siyasete devam edeceği ve genel başkanlık konusunda ısrar edeceği kulislerde konuşuluyor. Sinan Oğan ile ilgili son anda karar değişikliği yapacağı da iddialar arasında.

Yorumlar (0)