banner424

banner425

banner423Kurtulmuş, Milletimiz darbecileri ve vesayet odaklarını bertaraf etmiştir

Numan Kurtulmuş,  28 Şubat sürecini değerlendirerek, "28 Şubatçılar neyi hedefledi ise milletimiz tersini gerçekleştirerek darbecileri ve vesayet odaklarını bertaraf etmiştir." dedi.

Siyaset 01.03.2021, 09:35 01.03.2021, 23:15
Kurtulmuş, Milletimiz darbecileri ve vesayet odaklarını bertaraf etmiştir

Ak Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, "28 Şubatçılar neyi hedefledi ise milletimiz tersini gerçekleştirerek darbecileri ve vesayet odaklarını bertaraf etmiştir" dedi.

Sosyal medya Twitter üzerinden, Türk siyasi tarihine "postmodern darbe" olarak geçen 28 Şubat sürecinin, 24'üncü yılı dolayısıyla paylaşımda bulunarak, Milli iradeye karşı topyekun savaş açanların, bin yıl sürmesini planladıklarını belirtti. 28 Şubat darbesinin, aziz milletin hukuk, adalet ve özgürlük mücadelesiyle tarihin çöplüğüne gömüldüğünü vurgulayan Kurtulmuş, şunları kaydetti:

"28 Şubatçılar neyi hedefledi ise milletimiz tersini gerçekleştirerek darbecileri ve vesayet odaklarını bertaraf etmiştir. Cumhurbaşkanımızın önderliğinde milletimizin desteğiyle sürdürdüğümüz güçlü ve büyük Türkiye idealimizin gerçekleşmesini hiçbir beşeri güç önleyemeyecektir. Üzerinden yıllar geçse de yaşattığı zulüm hala taze olan 28 Şubat'ın mağdur, mazlum ve şanlı direnişçilerini şükran ve saygıyla, 28 Şubatçıları ve onların zelil destekçilerini ise nefretle anıyoruz."

Yorumlar (0)