Mansur Yavaş, Gençlerle Buluşma Programına Katıldı

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, İYİ Parti'nin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla düzenlediği Gençlerle Buluşma programına katıldı.

Siyaset 30.10.2019, 00:05 30.10.2019, 00:37
Mansur Yavaş, Gençlerle Buluşma Programına Katıldı

Başkan Mansur Yavaş, İYİ Parti'nin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla düzenlediği Gençlerle Buluşma programına İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ile birlikte katıldı.

Düzenlenen etkinlikte konuşan Mansur Yavaş, gençlere çağrıda bulundu. Yavaş; “Gelin yönetime katılın Ankara’yı birlikte idare edelim. Yanlış yapacaksak da birlikte yapalım. Çoğunluğun verdiği karar bir kişiden daha doğrudur. Sizler bizlere güvendiniz destek oldunuz. İnşallah başınızı dik gezdirmenin zevkini yaşayacağız. Türk gençliği var umudumuzu tüketmeden yolumuza devam edeceğiz. İnşallah Mustafa Kemal Atatürk’ün bize emaneti Cumhuriyeti birlikte yaşatmaya devam edeceğiz, koruyacağız” dedi.

Sosyal medya twitter hesabı üzerinden de paylaşımda bulunan  Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş şunları söyledi:

"İYİ Parti Gençlik Kolları’nın düzenlediği, Genel Başkan Sayın Meral Aksener’in katılımı ile gerçekleşen Cumhuriyet İçin Gençlik Buluşması etkinliğinde gençlerle bir araya geldik. Ankaramızın dört bir yanında, Cumhuriyet coşkusunu vatandaşlarımızla yaşamaktan mutluluk duyuyoruz" 

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)