Medya'ya Operasyonla İlgili şok açıklama

Bugün Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Erhan Başyurt, IŞİD'e silah sevkiyatını ortaya çıkardığımız gün medya ve grubumuza baskın." ifadesini kullandı.

Siyaset 01.09.2015, 10:17 01.09.2015, 10:28
Medya'ya Operasyonla İlgili şok açıklama

Bugün Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Erhan Başyurt, İpek Medya Grubu'na polis eşliğinde baskın yapıldığını twitter hesabından duyurdu.

Başyurt, "İpek Medya Grubu'na polis eşliğinde gözdağı ve susturma operasyonu başladı. Holding merkezimize polis baskını yapıldı. Yazıklar olsun!. IŞİD'e silah sevkiyatını ortaya çıkardığımız gün medya ve grubumuza baskın." ifadesini kullandı.

Muhalif medyaya baskılar devam ediyor. Mali Suçları Araştırma Kurulu (MASAK) tarafından Koza Holding, İpek Üniversitesi, Kanaltürk, Bugün TV ve Akın İpek'in evine operasyon yapıldı.

İpek Medya Grubu'na polis eşliğinde gözdağı ve susturma operasyonu başladı. Kanaltürk, Bugün Gazetesi, Bugün Tv ve Millet Gazetesi'nin bağlı oldugu Koza İpek Holding'in genel merkezine şirketlerine polis baskın yaptı. Bünyesinde medya kuruluşlarının da bulunduğu Koza İpek Holding'in 23 şirketinde arama işlemi yapılıyor. Aramalarda, şirketlerdeki evrak ve bilgisayarlara el konulduğu öğrenildi.

Yorumlar (0)