Mehmet Teyyare; AKP’li keneler dedikodu yaparak, davaya zarar veriyor

AK Parti Samsun il başkan adayı Mali Müşavir Mehmet Teyyare, “AK Parti’den vaz geçmemizi hiç kimse bizden beklemesin” diyerek, davanın kurucuları olarak sonuna kadar mücadele edeceklerini söyledi.

Siyaset 27.12.2019, 12:50 27.12.2019, 13:18
Mehmet Teyyare; AKP’li keneler dedikodu yaparak, davaya zarar veriyor

AK Parti Samsun il başkan adayı Mali Müşavir Mehmet Teyyare:AK Parti’den vaz geçmemizi hiç kimse bizden beklemesin” ifadelerini kullanarak bu davanın kurucuları olarak sonuna kadar mücadele edeceklerini belirtti.

AK Parti Samsun il başkan adayı Mali Müşavir Mehmet Teyyare, AK Parti’den vaz geçmemizi hiç kimse bizden beklemesin” diyerek, bu davanın kurucuları olarak sonuna kadar mücadele edeceklerine vurgu yaparak, AK Parti için asıl tehlikenin doymak bilmeyen ve davalarına zarar veren keneler olduğunu belirtti.

Davamıza sahip çıkacağız

Ak Parti davasına sahip çıkacaklarını belirten Başkan Adayı Teyyare, "AK Parti davası her kesimden saldırı altında iken, davamıza sırt dönmemizi hiç kimse bizden bekleyemez. AK Parti teşkilat kongreleri ile güçlenerek yoluna devam edecektir, AK Parti dağılacak diye hiç kimse boşa hayal kurmasın. Bizler tek kişi kalıncaya kadar, AK Parti davasına hizmet edeceğiz, davamıza sahip çıkacağız. Liderimiz, reisimiz ve sayın cumhurbaşkanımızın her zaman dimdik arkasında duracağız." dedi.

AK Parti’den ayrılanların niyetini zaten biliyoruz

Kişisel çıkar ve menfaat peşinde koşan, AK Parti içindeki kenelerle mücadelelerinin devam edeceğini ifade eden Teyyare, "Sayın cumhurbaşkanımıza inancımız ve güvenimiz tamdır. Başkanımızı hiç kimseye yedirmeyeceğiz. Millet olarak görevimiz, AK Parti davası için daha çok çalışmak, daha çok gayret sarf etmekten ibarettir. Bizler biliyoruz ki, bu dava milletin davası. Bu dava ümmet davası. Bizler bu bilinçle çalışıyoruz. AK Parti’den ayrılanların niyetini zaten biliyoruz. AK Parti için asıl tehlike, doymak bilmeyen ve davamıza zarar veren kenelerdir." dedi.

AK PARTİ DAVASINA ZARAR VEREN KENELER

"Bizim dava kaygımız yok. Allah’a hamdolsun. Allah’a şükürler olsun ki davamızın lideri sayın cumhurbaşkanımız davamızın başındadır. Bizi kaygılandıran davamıza sızmış, davamıza zarar veren kenelerdir." şeklinde yazılı basın açıklamasında bulunan Mehmet Teyyare, "Bizim söylemlerimizden rahatsız olanlar bu kenelerdir. AK Parti davasına gönül veren siz çok kıymetli dava arkadaşlarımız bizi anlıyor ve bizlere hak veriyorlar. Fitne fesat içinde olanlar, bedavacılar, yağcılar, makam ve mevki hayali ile AK Parti içine sızmış AKP’li keneler dedikodu yaparak, bizleri davaya zarar veriyor diye kamuoyuna lanse ediyorlar. Bizleri bilenler biliyor. Bizler davamızın selameti için yollardayız." dedi.

MEYDANI KENELERE SIRAKMAYACAĞIZ

AK Parti Samsun il başkan adayı Mali Müşavir Mehmet Teyyare basın açıklamasının şu şekilde tamamladı:

Çok kıymetli dava arkadaşlarım, kadirşinas halkım, bizlere inanın. bizlere güvenin. Hep birlikte AK Parti davasına zarar veren, AKP’li kenelerden, AK Parti’mizi ve ak davamızı kurtaralım.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)