Mehmet Teyyare; Samsun ve Ak Parti'ye Zarar Verenler Bize Karşı Birleşti

AK Parti Samsun İl Başkanı Adayı Mehmet Teyyare, Samsun’a ve AK Parti’ye zarar verenlerin kendisine karşı birleştiklerini kaydederek, bunların hepsinin panik içeresinde olduğunu söyledi.

Siyaset 09.12.2019, 12:29
Mehmet Teyyare; Samsun ve Ak Parti'ye Zarar Verenler Bize Karşı Birleşti

Samsun’a ve AK Parti’ye zarar verenlerin kendisine karşı birleştiklerini kaydeden AK Parti Samsun İl Başkanı Adayı Mehmet Teyyare, kendisine karşı birleşenlerin kibir, gurur ve bencillikte sınır tanımadıklarını belirtti.

Daha öncede Ak Parti Samsun İl Başkanlığına aday olan Mehmet Teyyare, yaptığı yazılı basın açıklamasında, “Bu zatlar, AK Parti’yi mi çok seviyor? Samsunu mu çok seviyor? Yoksa bu zatlar da, çıkar ve menfaat kaygısına mı düştü?" dedi.

Samsun yatırım fakiri bir şehir olduğunu, Samsun'da işsizliğin diz boyu olduğunu belirten Teyyare, "Samsun göç veriyor, Samsun da tarım bitmiş, Samsun da hayvancılık bitmiş, Samsun da küçük esnaf can çekişiyor. Samsun’un kaynakları hovardaca harcanıyor. Yetkililerden ses seda çıkmıyor. Siyasetçi kibir, gurur ve bencillikte sınır tanımıyor. Samsun sahipsiz, samsun yalnız. Samsun çaresiz." dedi.

M. Teyyare; Şehrimize Sahip Çıkmayalım mı?

Ak Parti Samsun İl Başkanı olmalarını iistemediklerini ifade eden AK Parti Samsun İl Başkanı Adayı Mehmet Teyyare, "Şimdi siz değerli hemşehrime soruyorum: Bizler şehrimize sahip çıkmayalım mı? Bizler hemşehrilerimizin yanında olmayalım mı? Bizler davamıza sahip çıkmayalım mı? Ne dersiniz?" diyerek şunları ifade etti:

Oyunlarını bozmaya var mısınız?

Doğruları söylemek ne zamandan beri suç oldu? Biz AK Parti samsun il başkanı seçilince bu zatların kurduğu saltanat bitecek, Samsun hak ettiklerine kavuşacak da, onun için bizlere karşılar. AK Parti samsun il başkanı olmamızı bundan dolayı istemiyorlar. Bu zatların oyununu bozmaya var mısınız? Rabbim birlik ve beraberliğimizi daim eylesin. Selam ve dualarda buluşmak umuduyla, Hayırlı ve nurlu günler dikiyorum. Dava arkadaşlarımızı ve kadirşinas halkımıza saygılarımı arz ediyorum.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)