Metiner: Bülent Arınç'a İnanmıyoruz!

CHP Ankara Milletvekili Murat Emir, 7 Haziran seçimlerine giderken eski Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç'ın, Melih Gökçek'in Ankara'yı parsel parsel sattığını söylediğini hatırlattı.

Siyaset 08.01.2016, 11:08
Metiner: Bülent Arınç'a İnanmıyoruz!

Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Genel Kurulu'nun 25'inci birleşiminde 'Serbest Ticaret Alanı Tesis Eden Çerçeve Anlaşması' kapsamında 'Yatırım Anlaşması' görüşülüyor.

CHP Ankara Milletvekili Murat Emir konuşmasında Ankara'nın sorunlarına değindi. Ankara'nın büyük bir ulaşım sorunu, metro sorunu olduğunu belirten Emir, Melih Gökçek'in defalarca parkları, tesisleri, köprüleri açmaya alışkın olmasına rağmen kendi yapamadığı metroyu Ulaştırma Bakanlığı'na devrederken de tören yapmayı ihmal etmediğini hatırlattı.

7 Haziran seçimlerine giderken eski Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç'ın, "Şu anda konuşmuyorum partime zarar vermemek için ama Ankara'yı nasıl parsel parsel sattığını seçimlerden sonra anlatacağım." dediğini hatırlatan Emir, ama her zamanki gibi çark ettiğini belirtti.

"Bize inanmıyorsanız Sayın Bülent Arınç'a inanabilirsiniz." diyen Emir'e, AK Parti İstanbul Milletvekili Mehmet Metiner, "Ona da inanmıyoruz." karşılığını verdi.

Melih Gökçek'in, 2004 yılında da uçuk kaçık projeleri olduğunu hatırlatan Emir'e, Mehmet Metiner, "O doğru, Melih'in fantezileri çok." ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)