MHP Adayı Edis: Tarihi bir sorumluluk bizi bekliyor

MHP Samsun Milletvekili ve adayı Hüseyin Edis, Ülkenin kaderini değeştirmek 1 kasımda mümkün oolabileceğini söyledi.

Siyaset 29.10.2015, 16:40 29.10.2015, 16:50
MHP Adayı Edis: Tarihi bir sorumluluk bizi bekliyor
MHP Samsun Milletvekili ve adayı Hüseyin Edis, 1 Kasım’da yapılacak genel seçimler öncesinde seçmene seslendi. "Tarihi bir sorumluluk bizleri bekliyor" dedi.

GÖREV BİZLERİ BEKLİYOR

1 Kasım genel seçimlerinin ülke için büyük önem taşıdığına dikkat çeken Edis, "Ülkemizin üzerine çökmüş kabus gibi bir karanlıktan aydınlıklara ulaşmak, Atamızın gösterdiği hedeflere yeniden koşmak, fikri hür, vicdanı hür nesiller yaratmak, canımızdan çok sevdiğimiz bu cennet vatanı korumak ve yüceltmek için tarihi bir sorumluluk, bir görev bizleri bekliyor" dedi.

"Partimizin tüm Türkiye’ye umut olan seçim bildirgesi ile birlikte başladığı 'Genel Seçim’ süreci ile geleceğine yürekten inandığımız o güzel günler artık yakındadır" diyen Edis, şu ifadeleri kullandı:


GÜN BİRLİK GÜNÜ


"1 Kasım günü bu ülkenin tarihini değiştirmek bizim elimizdedir. Gün elbirliğiyle, gönül birliğiyle zalimin zulmüne son vermek için omuz omuza mücadele etme ve bu seçimlerde partimizi iktidara taşıma günüdür. Artık gün kavga, ihtiras ve küskünlük günü değildir! Gün, birlik olup, tek yürek halinde Milliyetçi Hareket Partisi'ni iktidar yapma, bu kötü gidişe son verme günüdür! Bu kutsal görevinizde sizlerle omuz omuza, yanyana yürümek benim için bir onurdur. Vereceğiniz desteğe ve emeğinize şimdiden sonsuz şükranlarımı sunuyorum."

Kapsamhaber
Yorumlar (0)