Alexa

MHP'de Üst Kadrolarda Değişim iddiası

Milliyetçi Hareket Partisinin üst yönetim kadrolarında bir değişikliğe gidileceği söylentileri ortalığı sarmış durumda.

MHP'de Üst Kadrolarda Değişim iddiası

Milliyetçi Hareket Partisinin üst yönetim kadrolarında bir değişikliğe gidileceği söylentileri ortalığı sarmış durumda.

İnternet haberleri ve sosyal medyada MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin Divan üyelerinin yarısını değiştireceği söylentileri ortalıkta geziyor.Bu değişikliklerin olası erken seçimden önce olacağı iddia ediliyor.

MHP'NİN BAŞKANLIK DİVANINA GİRECEK İSİMLERDEN KİMLER VAR?

Kulislerde konuşulan ve iddia edilen Başkanlık divanına girecek isimler bile sıralanıyor. Aslında gizli kalması gerek bu konular nereden, nasıl, kim tarafından sızdırılıyor anlamışta değiliz? Böylesi mahrem bilgilere uzanan eller yarınlarda çok önemli olan ve gizli kalması gereken bir takım bilgilerede el atacaktır.

MHP’nin Başkanlık Divanı’na girecek yeni isimler arasında bakın kimler var; Ankara milletvekili adayı Erkan Haberal, Gaziantep milletvekili Ümit Özdağ, Ankara milletvekili Mustafa Erdem, Adana milletvekili Mustafa Varlı, Antalya milletvekili Selim Yurdakul ile Mersin eski milletvekili Mehmet Şandır’ın adı geçiyor. Genel Sekreter Yardımcısı olarak Divan’a giren Mustafa Kalaycı’nın da Genel Başkan Yardımcısı olması bekleniyor. iddialar böyle. Ancak, MHP’nin Meclis Grup Başkanvekilleri Oktay Vural ve Yusuf Hallaçoğlu yerinde kalıyor. Devlet Bahçeli bu iki ismin performansını çok beğeniyormuş.

Mevcut MHP Başkanlık Divanındaki isimler şunlar:

“Şefkat Çetin (Ankara), Kenan Tanrıkulu (İzmir), Atila Kaya (İstanbul), Celal Adan (İstanbul), Semih Yalçın (İstanbul), Haluk Ayhan (Denizli), Mevlüt Karakaya (Adana), Oktay Öztürk (Mersin), Sadir Durmaz (Yozgat), Yıldırım Tuğrul Türkeş (Ankara), Ruhsar Demirel (Eskişehir), Zühal Topcu (Ankara), İsmet Büyükataman (Bursa-Genel Sekreter)”

Güncelleme Tarihi: 26 Haziran 2015, 15:20
YORUM EKLE

banner331