MHP'den Çok Sert Meral Akşener Tepkisi

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. E. Semih YALÇIN, İyi Parti'nin Devlet Bahçeli hakkında yarın suç duyurusunda bulunmasıyla ilgili sert açıklamada bulundu.

Siyaset 14.10.2018, 21:15 14.10.2018, 21:49
MHP'den Çok Sert Meral Akşener Tepkisi

Sosyal medya hesabı twitter üzerinden iyi parti genel Başkanı Meral Akşener ile ilgili çok önemli iddialarda bulunan Semih Yalçın; "MHP’ye yönelik komplo kasetlerinin ham görüntüleriyle birlikte FETÖ elebaşının kendisi hakkında “Onu koruyun!” talimatı çıkan, sanki müdire değil de bir başkası!" dedi.

"Pandoranın kutusu..."

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı  İstanbul Milletvekili Sayın Prof. Dr. E. Semih YALÇIN "İP’in bahtsız Müdiresi MHP Lideri Sayın Devlet Bahçeli hakkında yarın suç duyurusunda bulunacakmış. Sevsinler onun suç duyurusunu! Aman ne iyi olur. Böylece pandoranın kutusu açılır, hanımefendinin kirli çamaşırları ortalığa serilir."  diyerek çok sert açıklamalarda bulundu.

"Hainle tweetleşen sanki kendisi değil..."

Önemli iddialarda bulunan Yalçın;15 Temmuz’a yaklaşırken sözde Yurtta Sulh Konseyinin adını bir slogan gibi kullanıp Atatürk’ün veciz sözünü istismar ederek kamuoyuna işaret veren, sonra da “Ben başbakan olacağım.” diyen Müdiredeki densizliğe, pervasızlığa bakındı hele! Azılı FETÖ firarisi Emre Uslu tarafından Türkiye düşmanı kanlı örgütün Cumhurbaşkanı adayı olarak ilan edilen, hatta bu konuda adı geçen hainle tweetleşen sanki kendisi değil de Venüs’ten gelmiş bir yaratık." ifadelerini kullandı.

MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın açıklamasını şöyle sürdürdü:

“Onu koruyun!”

2016 yılının Mart’ında Isparta Süleyman Demirel Üniversitesine yönelik operasyonlar sırasında; Bilgi İşlem Merkezinin bilgisayarlarında, MHP’ye yönelik komplo kasetlerinin ham görüntüleriyle birlikte FETÖ elebaşının kendisi hakkında “Onu koruyun!” talimatı çıkan, sanki müdire değil de bir başkası!

İP’in Müdiresi suçunu bastırarak baskın çıkacağını, güneşi balçıkla sıvayacağını, kirli ilişkilerinin hasıraltı edileceğini sanıyorsa aldanıyor.

Sayın Genel başkanımız hakkında suç duyurusunda bulunduktan sonra konu yargıya intikal ettiğinde Müdirenin bütün marifetleri birer birer mahkeme önüne gelecek. Bakalım göreceğiz, o zaman el mi yaman bey mi yaman!

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)