MHP Genel Başkan Adayına Hiç Yakışmadı

Milliyetçi Hareket Partisi'nin Gurbetçi adayı İsa İlyasoğlu muhalif adayların kimden yardım aldıklarını açıklamalarını istedi.

Siyaset 27.05.2016, 22:01 27.05.2016, 22:54
MHP Genel Başkan Adayına Hiç Yakışmadı
Milliyetçi Hareket Partisi'nden aday olduğunu açıklayan İsa İlyasoğlu muhalif adayları suçlayarak nereden para aldıklarını açıklamalarını istedi.

Almanya'nın Velbert kentinde otomotiv yedek parça üretim fabrikası bulunan yüksek mühendis İlyasoğlu, Cihan Haber Ajansına yaptığı açıklamada Genel Başkan adaylarının sponsorluk adı altında maddi detek aldıklarını iddia etti.

İlyasoğlu Ülkücü hareket içinde gerek milletvekili gerek Belediye Başkanı adaylarının da aday oldukları dönemlerde yardım almadan hareket edebilecek kadar maddi güçlerinin olmadığını bilmiyor mu?

Sayın İlyasoğlu; Muhalif olarak adlandırdığı adayların yapılan harcamaları gittikleri il ve ilçelerdeki sevenleri ve ülküdaşları tarafından kıt kanaat yapıldığını bilmiyor mu? İlyasoğlu her ile gittiklerinde 300-400 bin lira harcama yaptıklarını söylerken kendisi inanıyor mu buna. Yoksa eski parayla yeni parayı mı karıştırıyor anlamış değiliz.

Ülküdaşlarına bir şekilde çamur atan isa ilyasoğlu, 12 Eylül'ün baş zalimi ve ülkücülere kan kusturan Kenan Evren ile ilgili övücü sözleri hala kulaklarımızda çınlarken ülkücü hareketin liderliğine talip olan insanları karalamaya vicdansız bir şekilde yaralamaya hangi cüretle kalkışabiliyor. Bu şekilde bir tavır hiç bir ülkücüye yakışmaz.

İlyasoğlu bu tavrı ile kime yaranmaya ve yanaşmaya çalışmaktadır?

İlyasoğlu, adaylarla ilgili bir şey biliyorsa bunu ispatlamak zorundadır. Bugün ortaya çıkan bu adayları seven ve destekleyen binlerce belki milyonlarca insan vardır. Lütfen çıkın bu sözlerinizin doğruluğunu ispat edin. 

Garabey/kapsamhaber

Yorumlar (2)
Hasan altuncu 6 yıl önce
Yazı cuk oturmuş kalemine sağlık abi
murat seven 6 yıl önce
mhp'ye genel başkan adayıyım diye çıkmış oraya birde konuştuklarına bakın Allah aşkına.