“MHP ile işbirliğimizden PKK’nın ödü kopuyor”

Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, "MHP ile işbirliğimizden PKK’nın ödü kopuyor. Bir daha asla canlanamayacaklarını biliyorlar." dedi.

Siyaset 01.04.2017, 01:23 01.04.2017, 01:44
“MHP ile işbirliğimizden PKK’nın ödü kopuyor”

Kayseri Sanayi Odası (KAYSO), Kayseri Ticaret Odası (KTO), Develi Ticaret Odası, Yahyalı Ticaret Odası ve Bünyan Ticaret Odası işbirliğinde düzenlenen İş Dünyası Ortak Meslek Komiteleri Buluşmasında konuşan Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki,Türkiye’nin zor bir coğrafyada olduğunu ve bu coğrafyada ayakta kalmanın tek yolunun güçlü olmaktan geçtiğini vurguladı. 

Bakan Özhaseki, MHP ile yapılan işbirliğinden PKK ve FETÖ’nün korktuğunu dile getiren Bakan Özhaseki, “Artık hangi yalanlara cevap vereceğimizden usandık, çok da önemli değil. İlk günlerdeki meclisteki eylemlerden sonra iftiralara devam ettiler ama hamt olsun bizler hep beraber araziye çıktık, derdimizi anlatıyoruz. Allah’ın izniyle her şeyin rengi değişiyor. İnşallah Kayseri’den de güçlü bir destek geleceğine inanıyoruz. Bunun neticesinde de 16 Nisan’dan sonra Türkiye’nin önü açılacaktır. Allah’ın izniyle 16 Nisan’dan sonra bir başka Türkiye’ye uyanacağız. Bundan da en çok örgütler korkuyor. MHP ile işbirliğimizden PKK’nın ödü kopuyor. Bir daha asla canlanamayacaklarını biliyorlar. FETÖ’nün ödü kopuyor. Şuanda yurtdışında Türkiye’nin aleyhine çalışan en önemli örgüt FETÖ örgütüdür. Ve yabancı ülkeler de ne yazık ki o ‘hayır’ kampanyasına katıldılar. Allah işbirliklerini devam ettirsin, iki cihanda da o namussuzları beraber etsin” dedi.

Kaynak: Kaynak: İHA
Yorumlar (0)