MHP'li Başkan'ın Sedat Peker tepkisi: botokslu kabadayı

MHP Kayseri İl Başkanı Baki Ersoy, Rize’de AKP'ye oy isteyen Sedat Peker’e tepki göstererek, 'eski bir mafya bozuntusu, botokslu sosyal medya kabadayısı' ifadelerini kullandı.

Siyaset 19.10.2015, 01:33 19.10.2015, 01:59
MHP'li Başkan'ın Sedat Peker tepkisi: botokslu kabadayı

Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri İl Başkanı  Baki Ersoy Sedat Peker'e tepki gösterdi.

Başkan Ersoy, ’Sen bilirsin Kayseri’ şöleninde yaptığı konuşmada, Sedat Peker’e ağır ifadelerle yüklendi:

İşte Ersoy'un ifadeleri:

Şimdilerde eski bir mafya bozuntusu iktidardan aldığı gazla miting filan düzenlemeye kalkışıyor. Bu botokslu sosyal medya kabadayısı, Rize’de çıkıyor ’Askerin polisin yetmediği yerde oluk oluk kan akacak’ diyor. Huzur ve refah için AKP’ye oy istiyor. Kendini ne zannediyor? Zaten AKP, bunun türündekilerin oy toplamasına layık bir parti olduğunu gösteriyor. O da sanırım bu durumdan hoşlanıyor olmalı ki bir eliyle bozkurt yapıyor, diğer eliyle Rabia işareti. Bir dantelli kefeni eksik, hah onu da giy saraya muhafız ol. Öyle sosyal medyadan ’Bir umuttur yaşamak’ bilmem ne deyip duruyorsunuz, sizin umudunuz haram saltanatının devamına bağlı. Bu memlekette haram saltanatı paylaşmak için değil ama vatanın bekası uğruna canını feda edecek olan Ülkücüler var.Yorumlar (2)
Cumhuriyet Muhafızları 4 yıl önce
Hay ağzına sağlık başkan.Sedat Teker gibiler'in cezaevlerinde arkadan yedikleri jandarma joplarının açısı ile çıkıp anıyorlar :)
Hasan Sami Bolak 3 yıl önce
Sayın MHP Kayseri İl Başkanı Baki Ersoy'a katılıyorum.