MHP'li Çetinkaya, Kurultay İsteklerine Sert Çıktı

Milliyetçi Hareket Partisi Ankara İl Başkanı Fatih Çetinkaya Yemek düzenleyerek Olağanüstü kongre çağrılarına sert tepki gösterdi.

Siyaset 05.12.2015, 11:33
MHP'li Çetinkaya, Kurultay İsteklerine Sert Çıktı

Milliyetçi Hareket Partisi Ankara İl Başkanı Fatih Çetinkaya Yemek düzenledi. Olağanüstü kongre çağrılarına sert tepki gösteren Çetinkaya,MHP Genel Başkan Devlet Bahçeli'nin yanında olduklarını belirtti.

Çetinkaya: "Türkmen beyimiz, büyüğümüz, liderimiz Devlet Bahçeli Bey'in sonuna kadar emrinde yol arkadaşlığı yapmaktan onur duyduk, duymaya da devam edeceğiz" dedi.


Ankara İl Teşkilatının düzenlediği yemekte konuşan Başkan Çetinkaya; Türkiye'nin önemli bir sürecten geçtiğini gündemi olağanüstü kurultaylarla oyalamaya kimsenin lüksünün olmadığını söyledi.


İl Başkanı Çetinkaya, MHP Ankara İl Teşkilatı tarafından düzenlenen yemekte yaptığı konuşmada, Türkiye önemli bir süreçten geçerken gündemi olağanüstü kurultaylarla oyalama lüksünün olmadığını ifade etti.

MHP'nin en alt kademesinden en üst kademesine kadar herkes kıymetli delegasyonun seçimiyle göreve geldiğini, bu delegasyonun iradesini hiçe sayarak olağanüstü kurultaylar talep etmek, olağanüstü bir haksızlık olacağını belirten Çetinkaya; 'Bizleri nihai mutluluğa, müreffeh bir geleceğe, tam manasıyla muktedir olmaya, yeryüzünün her sathında dirliğe taşıyacak asıl referans da, bozulmasına, esnemesine, delinmesine, eskimesine, yıkılmasına ve dağılmasına asla izin vermeyeceğimiz birliğimiz olacaktır.'dedi.

Yorumlar (0)