Alexa

MHP'li Enginyurt; Ak Parti Ne Çekiyorsa AKPliler'den çekiyor

Milliyetçi Hareket Partisi Ordu milletvekili Cemal Enginyurt, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, Ak Parti ne çekiyor ve çekecekse, AKPlilerden çektiğini söyledi.

MHP'li Enginyurt; Ak Parti Ne Çekiyorsa AKPliler'den çekiyor

Sosyal medya da yaptığı paylaşımlarla dikkatleri üzerine çeken MHP ordu milletvekili Cemal Enginyurt, toplumun değerlerine saldırının tesadüf olamayacağını belirterek; "Ak Parti ne çekiyor ve çekecekse, AKPlilerden çekiyor. Sözde Ak Parti taraftarı görünen,özde Ak Parti düşmanı olanlar sinsi bir şekilde, toplumu Cumhurbaşkanına düşman edici eylemlere imza atıyorlar. ATATÜRK düşmanlığı, Camiler de gerginlik,Toplumun değerlerine saldırı tesadüf olamaz" dedi. 

Adı Ha Ahmet Ha Abdullah...

Enginyurt daha öncede yaptığı tqitter paylaşımında," Korkak adamlardan ne köy olur, ne kasaba. Olsa olsa bir dağ başında,çobanın yanında ayakçı olur. Adı ha Ahmet, ha Abdullah,ha da Ali olsun. Korkak korkaktır." ifadelerini kullanmıştı.

İhraç Kararı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında gerçekleştirilen Merkez Yürütme Kurulu (MYK) toplantısında Ahmet Davutoğlu, Ayhan Sefer Üstün, Abdullah Başcı ve Selçuk Özdağ'ın, ‘AK Parti İçtüzüğü'ne aykırı eylem söz ve davranışlarında bulundukları' gerekçesiyle oy birliği ile partiden kesin ihraç talebiyle Merkez Disiplin Kurulu'na sevk edilmişlerdi.

Neyin Kahramanı!

Alınan İhraç kararı ile ilgili Cemal Enginyurt; "Ahmet Davutoğlu ve arkadaşları, ihraç edilirse Kahraman olur diye endişe yaşayanlara bir çift sözüm var. Neyin Kahramını? 16 yıl beraber yürüyün,yağmur da ıslanın,her işin altında isminiz imzanız olsun. Şimdi kurtarıcı olmaya kalkın. Hayırdır! Yunanana karşı zafer mi kazandınız?" ifadelerini kullandı.

KAPSAMHABER

YORUM EKLE