Alexa

MHP'li Kami Aydın: Erzurum için çalışacağım

Milliyetçi Hareket Partisi Erzurum Milletvekili Kamil Aydın, bu seçimlerin üçüncü seçim tecrübesi olduğunu belirtti.

MHP'li Kami Aydın: Erzurum için çalışacağım

25. Dönem Milletvekili Genel Seçimlerinin ardından Parlamento'ya giren milletvekilleri mazbatalarını aldıktan sonra kayıt işlemleri için Türkiye Büyük Millet Meclisi'ne (TBMM) gelmeye başladı.

Vekiller TBMM Personeli tarafından çiçek ve çikolata ile karşılandı.Mazbatasını alan Milletvekillerinden MHP Erzurum Milletvekili Kamil Aydın, bu seçimlerin üçüncü seçim tecrübesi olduğunu belirtti.

Erzurum için hizmet etmeye çalışacaklarını dile getiren Aydın, koalisyon konusunda genel merkezde görüşmelerin devam ettiğini ve gerektiğinde MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin açıklama yapacağını kaydetti. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın parti liderleriyle görüşecek olmasıyla ilgili de Aydın, davet Bahçeli tarafından değerlendirileceğini ifade etti.

Erzurum‘un olmazsa olmazıdır diyen, Prof. Dr. Kamil Aydın, “Milliyetçi Hareket Partisi şu ana kadar ki en köklü siyasi hareketlerden bir tanesidir. Erzurum Milliyetçi Hareket Partisi’dir, Milliyetçi Hareket Partisi’de Erzurum’dur. 95 bin oyla tek milletvekili gitmek bizi buruk bir şekilde gönderiyor ama biz bunun sorumluluğunu taşıyoruz. 95 binin ağırlığını inşallah taşıyacağız. Erzurumlu hemşehrilerimiz bize ağır bir görev tevdi ettiler. Biz bu görevin bilincindeyiz. Erzurum’un ali menfaaatleri için elimizden geleni layıkıyla yapmaya çalışacağız. Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde sadece parmak kaldıran değil Erzurum’da 52 yılını yaşamış, şehrin her türlü sıkıntılarına haiz bir vekil olarak gidiyoruz. Orada da Erzurum’un ali menfaatlerini partimiz adına dile getireceğiz” dedi.

Tüm parti teşkilatlarına desteklerinden dolayı teşekkür eden MHP Erzurum Milletvekili Prof. Dr. Kamil Aydın, mazbatasıyla birlikte partililerle hatıra fotoğrafı çektirdi.

Güncelleme Tarihi: 14 Haziran 2015, 14:41
YORUM EKLE