MHP'li Karataş: Dünyanın hiç bir yerinde hırsızlar dışarıda gezemez

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul İl Başkanı Mehmet Bülent Karataş, hırsızları yakalayan polislere şeref madalyası verilmesi gerektiğini söyledi.

Siyaset 23.10.2015, 22:34
MHP'li Karataş: Dünyanın hiç bir yerinde hırsızlar dışarıda gezemez
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İstanbul İl Başkanı Mehmet Bülent Karataş25 Aralık  perasyonunu yapanlar için  şeref madalyası verilmesi gerektiğini söyledi.

Karataş,'Hırsızları yakalayanlara şeref madalyası verilmeliydi “25 Aralık, milyarlarca doların nasıl iç edildiğinin kamuoyuna yansıdığı ve sergilendiği gündür. Dünyanın hiçbir yerinde hırsızlar dışarıda gezemez. Onları yakalayanlara şeref madalyası verilmesi gerekir. O kasalardan ve ayakkabı kutularından çıkan paralar, o polis memurlarına teklif edildi. Bu paraları alın ve susun diye. Onlar ise 2 bin 500 lira maaşı tercih etti.'dedi.

Özgür basın susturulmaya çalışıldığını ifade eden Karataş “RTÜK, Türkiye Cumhuriyeti Dev-leti’nin bağımsız bir kurumu mu? Digiturk’e sen bunu yapamazsın dedi mi? Hak edilmiş bir frekans varken bunu yok sayamazsınız. Bu hür basını da sırf muhalefet partilerinin mensupları değerlendirme yapıyor diye Digiturk’ten, Türksat’tan atmaya çalışıyorsun. Hürlükten bağımlılığa giden bu millet zincirleri koparır” diye konuştu.

Yorumlar (0)
12°
parçalı bulutlu