MHP'li Vekil Arzu Erdem; Türkiye'nin Önündeki 5 Gündem Maddesi...

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul Milletvekili Arzu Erdem, sosyal paylaşım sitesi twitter adresinden yaptığı paylaşımda, referandum sonrasında Türkiye'nin gündeminde 5 madde olduğunu belirtti.

Siyaset 02.09.2017, 16:49
MHP'li Vekil Arzu Erdem; Türkiye'nin Önündeki 5 Gündem Maddesi...

Avrupa Birliği Uyum Komisyonu Üyesi  Türkiye - Avrupa Birliği Karma Parlamento Komisyonu Türk Grubu Üyesi MHP İstanbul Milletvekili Arzu Erdem; Sosyal medyadan paylaşımlarda bulundu.

MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin “Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin istikrarlı, kalıcı ve ülke yönetiminde etkin olabilmesi için bir an evvel uyum yasalarının çıkartılması ve 1 Ekim itibariyle Türkiye’nin çok önemli sosyal, siyasi ve ekonomik sorunların çözümüne kavuşturulması gerekmektedir." ifadelerini baz alarak sosyal medya hesabından paylaşımlarda bulundu.

İstanbul Milletvekili Arzu Erdem, Türkiye'nin önündeki 5 gündem maddesini şöyle sıraladı.

  1. Terörle mücadele, çok etkin, çok acımasız, çok kararlı ve milli güç unsurlarının çok yoğun katılımlarıyla icra edilmelidir.
  2. Cumhurbaşkanlığı Hükümeti sistemine istikrar içinde geçilmeli ve bu anlamda uyum sağlanmalıdır. Milletin de entegrasyonu sağlanmalıdır.
  3. Milliyetimizin, vatandaşlarımızın umutla beklediği  sosyal ve ekonomik iyileştirmeler ve yapısal reformlaracilen hayata geçirilmelidir.
  4. Dış politikadan kaynaklanan açmaz ve kördüğümlerin çözülmesidir.
  5. Fetö’nünsiyasi uzantılarının kökten kazınması.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)