MHP'li Vural: Canlı bomba ölüyor sonra adalete teslim ediyorlar

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Oktay Vural , Ankara'da patlayan bombanın ardından açıklama yapan Başbakan Davutoğlu'nun sözlerine tepki gösterdi.

Siyaset 14.10.2015, 11:57 14.10.2015, 12:08
MHP'li Vural: Canlı bomba ölüyor sonra adalete teslim ediyorlar
Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Oktay Vural , Ankara'da patlayan bombanın ardından açıklama yapan Başbakan Davutoğlu'nun sözlerine tepki göstererek:'Takip etmekten aciz misiniz? Bırak tutuklamayı da önleyici gözaltını çıkaran makul şüphe diyorsunuz. Bunlar makul değil mi, makbul mü?' diye sordu.

MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural, partisinin İzmir İl Başkanlığı'nda basın toplantısında yaptığı değerlendirmede, Ülkenin her gün yeni bir terör olayıyla karşı karşıya olduğunu belirtti.

Vural şöyle dedi:

'Canlı bomba olduğunu biliyoruz, yakalayamıyoruz. Hukuk devleti var, demokratik hak ve özgürlükler var' diyor. Takip etmekten aciz misiniz? Bırak tutuklamayı da önleyici gözaltını çıkaran makul şüphe diyorsunuz. Bunlar makul değil mi, makbul mü? Eyleme geçmeden tutuklayamıyormuş. Zihniyete bakın ya! Eyleme geçtikten sonra yakalayacaklar. Bunların anladığı canlı bomba ölüyor ve adalete teslim ediliyor.'
 


Yorumlar (0)