MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin Samsun Yansımaları

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 20 Kasım 2022 Pazar günü (Bugün) Cumhuriyet Meydanı'nda saat 15.00'te “2023'e Doğru: Aday Belli, Karar Net” temalı mitinge katılacak. Samsun MHP Mitingi hazırlıkları tamamlandı.

Siyaset 19.11.2022, 23:33 20.11.2022, 15:10
MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin Samsun Yansımaları

Samsun'da MHP Mititingi başlıyor. Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli Bugün Cumhuriyet Meydanı'nda saat 15.00'te yapılacak olan mitinge katılarak vatandaşlara seslenecek.

MHP Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak yaptığı açıklamada; 20 Kasım 2022 Pazar günü Cumhuriyet Meydanında saat 15:00’de Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’nin katılımıyla düzenlenecek olan “2023'E DOĞRU ADAY BELLİ KARAR NET” Temalı Açık Hava Toplantısı için tüm İl ve İlçe Teşkilatlarımızla, Ülkü Ocakları İl Başkanımız ve dolaysıyla İlçe Ocak Başkanlarımızla, Ülkücü Kuruluşlarımızla komşu illerimizden katılacak olan Giresun, Kastamonu, Ordu, Sinop il teşkilatlarımızla hazırlıklarımızı tamamladık. Önümüzdeki kalan sayılı günlerde de bu çalışmalarımızı tamamlayacağız." dedi.

Karapıçak, Milliyetçi Hareket Partisi, Cumhuriyet'in 100'üncü yıl dönümü olan 2023'te yapılacak cumhurbaşkanı ve milletvekili genel seçimlerine bütün imkân ve inancıyla hazırlandığını belirterek açıklamasında şunları söyledi: "Türkiye 2023 yılında iki büyük siyasi ve tarihi süreci yaşayacak. İlki, cumhurbaşkanı ve 28'inci dönem milletvekili genel seçimleridir. İkincisi de Türkiye Cumhuriyeti'nin 100'üncü yıl dönümüdür. " dedi.

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım; "Liderimiz Sn. Devlet Bahçeli Beyefendi'nin teşrifleriyle 20 Kasım'da gerçekleşecek olan “2023'e Doğru: Aday Belli, Karar Net" Samsun açık hava toplantımız öncesi Ülkü Ocakları Samsun İl Yöneticilerimiz ve İlçe Ocak Başkanlarımızla bir araya gelerek istişarelerde bulunduk." dedi.

Ülkü Ocakları Samsun İl Başkanı Gökhan Yaşar, Ülkü Ocakları Samsun İl Baskanlığı Üniversite ve Ortaöğretim teşkilat birimi yöneticilerimiz ile 20 Kasım’da Liderimiz Sn.Devlet Bahçeli Beyfendinin şehrimizde gerçekleştireği “Aday Belli,Karar Net” temalı mitingi ile ilgili toplantımızı gerçekleştirdik.

MHP MYK Üyesi MHP Siyasi Etik Kurul Üyesi 25.Dönem Milletvekili Hüseyin Edis"Aday belli Karar Net" temalı açık hava Samsun mitingi hazırlık çalışmaları kapsamında ilimize gelen Teşkilat Başkanımız E.Semih YALÇIN ve Gaziantep Milletvekilimiz Sermet ATAY'ı Bafra Lengerli mahallesi AYBELYA tesislerinde misafir ettik." dedi.

MHP İstanbul Milletvekili Arzu Erdem, MYK Üyemiz Eyüp Gönültaş, Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül, DADEF Başkanı Hulusi Eser, Samsun Malatyalılar Dernek Başkanı Mesut Darendeli MHP Teşkilatı ile birdizi ziyaretlerde bulundu.

MHP Genel Başkan Başdanışmanı , 25-26. dönem MHP Osmaniye Milletvekili , Osmaniye Vakfı Başkanı, AHBV Ünv.Öğretim Üyesi Prof.Dr.Ruhi Ersoy; "2023'e Doğru Aday Belli Karar Net Samsun Mitingi 20 Kasım 2022 Pazar Saat: 15.00'te Samsun Cumhuriyet Meydanı'ndanında mitingimize katılmak ve Liderimiz Devlet Bahçeli Bey’i dinlemek üzere Samsun’a intikal ettik."

Ak Parti'li Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan, sosyal medya platformu twitter'da verdiği mesajda şunları söyledi: "MHP Genel Başkanı Sn. Devlet Bahçeli Beyefendi'nin teşrifleriyle gerçekleştirilecek olan "2023'e Doğru Aday Belli Karar Net" Samsun Mitingine katılımlarınızdan onur duyarız."

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)