MHP Milletvekili Enginyurt'tan "İyi Parti" Bedduası

Milliyetçi Hareket Partisi Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, sosyal medya twitter hesabından İYİ Parti'ye beddualar yağdırdı.

Siyaset 30.11.2018, 23:50 01.12.2018, 00:56
MHP Milletvekili Enginyurt'tan "İyi Parti" Bedduası

"Gözünüz kör olsun. Maksadınız Belediye seçimi mi, MHP düşmanlığı mı? Taş düşsün başınıza" diyerek beddualar yağdıran MHP Milletvekili Cemal Enginyurt, İyi Partiyi MHP düşmanlığı yapmakla suçladı.

Milliyetçi Hareket Partisi Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, sosyal medya twitter hesabından yaptığı paylaşımda şöyle dedi:

"İyi parti işi gücü bırakmış, MHP ile uğraşıyor. Hergün olmayacak duaya amin diyerek TBMM'de önerge üstüne önerge veriyorlar. Son olarak 11 kişiyle T.C.yazılarını gündeme getiriyorlar. MHP'nin o dönemde verdiği mücadele biliniyor. Öyleyse dert ne? Vur Mhp ye, oylar Chp ye. Yazık be.

İyi Parti diye partiniz var ve seçimlere gireceksiniz bunu anladık. Lakin varsa yoksa, MHP'nin elindendeki Belediyelere talipsiniz. Ne CHP, ne Ak Parti, ne de Hdp'li Belediyelere göz dikmiyorsunuz. Gözünüz kör olsun. Maksadınız Belediye seçimi mi, MHP düşmanlığı mı? Taş düşsün başınıza."

Milletvekili Enginyurt, 1 gün önce ise şöyle bir paylaşımda bulunmuştu;

"MHP Genel Başkanına el öptürüyor diye eleştiri getirenler,el öptürme ve el öpme yarışına girmişler. ALLAH kişiyi yaşarken söylediği her şeyi yaşatır diyen ne güzel demiş. Ha! Bu el öpen arkadaş kim derseniz? Fetönün Belediyeler imamıyım diyen, Balıkesirli ismail kulları."

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)