MHP Samsun İl Başkanı Karapıçak, Ramazan Bayramını Kutladı

Ramazan Bayramı dolayısıyla sosyal medya hesabından kutlama mesajı yayımlayan MHP Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak, "Gönül isterdi ki, büyüklerimiz ziyaret edilsin, küçüklerimizin başı okşansın, sıla-i rahim gerçekleşsin, bayramlaşmanın bereketini ve huzur iklimini birlikte yaşayalım." dedi.

Siyaset 23.05.2020, 00:07
MHP Samsun İl Başkanı Karapıçak, Ramazan Bayramını Kutladı

Milliyetçi Hareket Partisi Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak, Ramazan Bayramı sebebiyle kutlama mesajı yayımladı. "Bir mübarek ramazan ayını daha geride bırakarak, bayramı idrak etmekte, bayram günlerine ulaşmış bulunmaktayız." ifadelerini kullanan Karapıçak, Sosyal medya hesabından şu mesajı paylaştı:

Bu Ramazan Bayramı tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde ve Samsun’da KOVİD-19 salgın hastalığıyla mücadele için aldığımız önlemlerin manevi ikliminde geçti. Ramazan Bayramı salgın hastalık nedeniyle son yıllarda geçirdiğimiz diğer bayramların manevi ikliminden biraz farklı olacaktır. Sosyal mesafe ve sokağa çıkma kısıtlaması milletçe kucaklaşmamızı ve buluşmalarımızı bu bayramda engelleyecek olsa da kurallara uymak toplum sağlığı açısından önemlidir. Umuyorum ki bu salgın ikliminden çıktığımızda geçmiş hasretlerimizi birlikte paylaşmaya ve muhabbetimizi eskisi gibi yaparak hemhal olmaya devam edeceğiz.

Ülke ve Samsun olarak bugüne kadar salgın hastalığa karşı elde ettiğimiz olumlu sonuçlara zarar vermesine izin vermeden daha pek çok mutlu, huzurlu, sağlıklı, sıhhat dolu günlere birlik ve beraberlikle kavuşacağımıza inancımız tamdır. Gönül isterdi ki, büyüklerimiz ziyaret edilsin, küçüklerimizin başı okşansın, sıla-i rahim gerçekleşsin, bayramlaşmanın bereketini ve huzur iklimini birlikte yaşayalım.

Bu bayram beraber olamasak da kalplerimiz, fikirlerimiz hep yan yana. KOVİD-19 hastalığından dolayı hayatlarını kaybeden kardeşlerimize Allah’tan rahmet, tedavi gören kardeşlerimize şifalar diliyorum. Sağlıklı, huzurlu ve mutlu nice bayramlar geçirmenizi dilerim. Ramazan Bayramınız mübarek olsun.

Abdullah Karapıçak
Milliyetçi Hareket Partisi Samsun İl Başkanı

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)